Gå til hovedindhold

Bogreol Bloomingville Calle med dyrefigurer grå 94×28×107 cm i bæredygtigt paulownia og MDF

BloomingvilleHylderDyremotiverBørneværelsetEAN: 5711173239955

Bloomingville MINI Calle Bogreol med tre skuffer dekoreret med bjørn, kanin og panda. Fremstillet af bæredygtigt paulownia træ med 5 kg vægtkapacitet per skuffe. Læs mere

Pris fra 2.465 krtil 3.299 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 834 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.370 kr 5. apr.

Sammenlign priser på Bogreol Bloomingville Calle med dyrefigurer grå 94×28×107 cm i bæredygtigt paulownia og MDF og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2465 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE MINI Calle Bogreol m/skuffer, Multifarvet, Kejsertræ
2.465 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville Mini Calle
2.664 kr
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bogreol Bloomingville Calle med dyrefigurer grå 94×28×107 cm i bæredygtigt paulownia og MDF
2.789 kr
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Bloomingville - MINI Calle Bogreol m/Skuffer, Natur, Kejsertræ
-21%2.859 kr
Før 3.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bloomingville Mini - Calle Bogreol Til Børn - Natur - Kejsertræ
2.859,95 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Calle Bogreol m/skuffer, Multifarvet, Kejsertræ, L107xH89,5xW28 cm
-15%3.075 kr
Før 3.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hoejgaardbrugskunst.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE CALLE BOGREOL M/SKUFFER NATUR - 107
3.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bogreol Bloomingville Calle med dyrefigurer grå 94×28×107 cm i bæredygtigt paulownia og MDF koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bogreol Bloomingville Calle med dyrefigurer grå 94×28×107 cm i bæredygtigt paulownia og MDF koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.465 kr2.664 krKøb
2Proshop DK2.664 kr2.664 krKøb
3Likehome.dk2.789 kr2.789 krKøb
4Bolig & Haven2.859 kr2.859 krKøb
5Gucca.dk2.859,95 kr2.859,95 krKøb
6Rikki Tikki Shop3.075 kr3.075 krKøb
7Hoejgaardbrugskunst.dk3.299 kr3.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Bloomingville MINI Calle Bogreol med Skuffer

Bloomingville

Bloomingville MINI Calle Bogreol med tre skuffer dekoreret med bjørn, kanin og panda. Fremstillet af bæredygtigt paulownia træ med 5 kg vægtkapacitet per skuffe.

• børnereol
• bogreol
• kejsertræ reol
• paulownia reol
• dyremotiver
• børnemøbler
• opbevaring børn
• bloomingville reol
• Børneværelset
• Dyremotiver

Beskrivelse

Bloomingville MINI Calle Bogreol er den perfekte opbevaringsløsning til børneværelset. Denne charmerende reol er fremstillet af bæredygtigt kejsertræ (paulownia) og har tre søde skuffer med dyreansigter - bjørn, kanin og panda. Reolen måler 107 x 89,5 x 28 cm og kan placeres både lodret og vandret. Hver skuffe kan bære op til 5 kg, mens rummene kan bære 3 kg. Den skaber en hyggelig og legende atmosfære i børneværelset og hjælper med at organisere legetøj, bøger og andre små skatte på en sjov måde. Reolen skal samles af en voksen og vedligeholdes ved at tørres af med en fugtig klud.

Specifikationer

farve:Natur
pleje:Tørres af med fugtig klud
vægt:13,1 kg
finish:Malet
materiale:Paulownia træ, MDF, krydsfiner
montering:Skal samles af voksen
placering:Kan placeres lodret og vandret
dimensioner:L107 x H89,5 x W28 cm
ben_materiale:Fyrretræ
vægtkapacitet_rum:3 kg per rum
vægtkapacitet_skuffe:5 kg per skuffe

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Er reolen sikker til børn?

Ja, reolen er designet med sikkerhed i tankerne og skal samles af en voksen. Hver skuffe kan bære op til 5 kg, og rummene 3 kg.

Hvilke dyreansigter er på skufferne?

Skufferne er dekoreret med tre søde dyreansigter: en bjørn, en kanin og en panda.

Kan reolen placeres på forskellige måder?

Ja, Calle bogreolen kan placeres både lodret og vandret, hvilket giver fleksibilitet til at tilpasse den til ethvert rum.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bogreol Bloomingville Calle med dyrefigurer grå 94×28×107 cm i bæredygtigt paulownia og MDF

PriceData har fulgt prisen på Bogreol Bloomingville Calle med dyrefigurer grå 94×28×107 cm i bæredygtigt paulownia og MDF i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.370 kr (registreret d. 5. april 2026), højeste er 2.789 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.601 kr.

Den nuværende pris på 2.465 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Bogreol Bloomingville Calle med dyrefigurer grå 94×28×107 cm i bæredygtigt paulownia og MDF. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Bogreol Bloomingville Calle med dyrefigurer grå 94×28×107 cm i bæredygtigt paulownia og MDF de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20262.465 kr8 kr (0%)
18. maj 20262.473 kr27 kr (1%)
17. maj 20262.500 kr27 kr (1%)
30. apr. 20262.473 kr103 kr (4%)
5. apr. 20262.370 kr130 kr (5%)
28. mar. 20262.500 kr174 kr (7%)
27. mar. 20262.674 kr209 kr (8%)
26. mar. 20262.465 kr324 kr (12%)
19. mar. 20262.789 kr90 kr (3%)
18. mar. 20262.699 kr199 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret