Gå til hovedindhold

Bloomingvillemini BLOOMINGVILLE MINI Bibiola væghylde til børn - blå MDF (L80xH26xB20)

BloomingvilleminiHylderEAN: 5711173351695
Pris fra 401,4 krtil 819 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 417,6 kr (51% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BLOOMINGVILLE MINI Bibiola væghylde til børn - blå MDF (L80xH26xB20) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 401.4 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bloomingville Mini Bibiola Hylde - Blå
-40%401,4 kr
Før 669 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville Mini Bibiola Hylde - Blå billede

Produktinformation

Bibiola Hylden fra Bloomingville MINI er lavet af MDF med blå hylder og drejede brune ben. Den skulpturelle form og farverige kontrast giver et legende og dekorativt udtryk til børneværelset. Mål: L80xH26xW20 cm

Produktspecifikationer

Kategori: 464
EAN: 5711173351695
Varenr.: e773b91b-59ad-4c20-8554-86bbbfb810b9
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Bloomingville Mini Bibiola Hylde - Blå
-40%401,4 kr
Før 669 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville Mini Bibiola Hylde - Blå billede

Produktinformation

Bibiola Hylden fra Bloomingville MINI er lavet af MDF med blå hylder og drejede brune ben. Den skulpturelle form og farverige kontrast giver et legende og dekorativt udtryk til børneværelset. Mål: L80xH26xW20 cm

Produktspecifikationer

Kategori: Hylder
EAN: 5711173351695
Varenr.: e773b91b-59ad-4c20-8554-86bbbfb810b9
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bloomingville Mini - Bibiola Hylde - Blå - Mdf
469,95 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE MINI Bibiola Hylde, Blå, MDF
669 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Bibiola Hylde, Blå, MDF, L80xH26xW20 cm
669 kr
Til butik
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
BLOOMINGVILLE MINI Bibiola væghylde til børn - blå MDF (L80xH26xB20)
819 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLOOMINGVILLE MINI Bibiola væghylde til børn - blå MDF (L80xH26xB20) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLOOMINGVILLE MINI Bibiola væghylde til børn - blå MDF (L80xH26xB20) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Pixizoo DK401,4 kr401,4 krKøb
2BabySam DK401,4 kr401,4 krKøb
3Gucca.dk469,95 kr469,95 krKøb
4CS MEGASTORE DK669 kr708 krKøb
5Rikki Tikki Shop669 kr669 krKøb
6Boboonline.dk819 kr819 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLOOMINGVILLE MINI Bibiola væghylde til børn - blå MDF (L80xH26xB20)

PriceData har fulgt prisen på BLOOMINGVILLE MINI Bibiola væghylde til børn - blå MDF (L80xH26xB20) i 179 dage. Laveste pris i perioden er 401,4 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 669 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 512 kr.

Den nuværende pris på 401,4 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for BLOOMINGVILLE MINI Bibiola væghylde til børn - blå MDF (L80xH26xB20). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for BLOOMINGVILLE MINI Bibiola væghylde til børn - blå MDF (L80xH26xB20) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026401,4 kr68,55 kr (15%)
29. maj 2026469,95 kr199,05 kr (30%)
28. maj 2026669 kr199,05 kr (42%)
24. maj 2026469,95 kr199,05 kr (30%)
23. maj 2026669 kr199,05 kr (42%)
21. maj 2026469,95 kr53,95 kr (13%)
20. maj 2026416 kr253 kr (38%)
1. apr. 2026669 kr149 kr (29%)
25. mar. 2026520 kr10 kr (2%)
17. mar. 2026510 kr40,05 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret