Gå til hovedindhold

Bloomingvillemini BLOOMINGVILLE MINI Bibiola væghylde til børn - gul MDF (L60xH21,5xB17)

BloomingvilleminiHylderEAN: 5711173351688
Pris fra 299,4 krtil 629 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 329,6 kr (52% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BLOOMINGVILLE MINI Bibiola væghylde til børn - gul MDF (L60xH21,5xB17) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 299.4 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bloomingville Mini Bibiola Hylde - Gul
-40%299,4 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville Mini Bibiola Hylde - Gul billede

Produktinformation

Bibiola Hylden fra Bloomingville MINI er lavet af MDF med gule hylder og rosa drejede ben. Det legende udtryk gør hylden perfekt til børneværelset – uanset om den bruges til bøger, pynt eller små skatte. Mål: L60xH21,5xW17 cm

Produktspecifikationer

Kategori: 464
EAN: 5711173351688
Varenr.: 036e801c-946d-4b48-91c7-2afa4c9389e3
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Bloomingville Mini Bibiola Hylde - Gul
-40%299,4 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville Mini Bibiola Hylde - Gul billede

Produktinformation

Bibiola Hylden fra Bloomingville MINI er lavet af MDF med gule hylder og rosa drejede ben. Det legende udtryk gør hylden perfekt til børneværelset – uanset om den bruges til bøger, pynt eller små skatte. Mål: L60xH21,5xW17 cm

Produktspecifikationer

Kategori: Hylder
EAN: 5711173351688
Varenr.: 036e801c-946d-4b48-91c7-2afa4c9389e3
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bloomingville Mini - Hylde - Bibiola - Gul - Mdf
359,95 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Bibiola Hylde, Gul, MDF, L60xH21,5xW17 cm
-19%402 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
BLOOMINGVILLE MINI Bibiola væghylde til børn - gul MDF (L60xH21,5xB17)
629 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLOOMINGVILLE MINI Bibiola væghylde til børn - gul MDF (L60xH21,5xB17) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLOOMINGVILLE MINI Bibiola væghylde til børn - gul MDF (L60xH21,5xB17) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Pixizoo DK299,4 kr299,4 krKøb
2BabySam DK299,4 kr299,4 krKøb
3Gucca.dk359,95 kr359,95 krKøb
4Rikki Tikki Shop402 kr402 krKøb
5Boboonline.dk629 kr629 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLOOMINGVILLE MINI Bibiola væghylde til børn - gul MDF (L60xH21,5xB17)

PriceData har fulgt prisen på BLOOMINGVILLE MINI Bibiola væghylde til børn - gul MDF (L60xH21,5xB17) i 185 dage. Laveste pris i perioden er 299,4 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 509 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 423 kr.

Den nuværende pris på 299,4 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for BLOOMINGVILLE MINI Bibiola væghylde til børn - gul MDF (L60xH21,5xB17). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for BLOOMINGVILLE MINI Bibiola væghylde til børn - gul MDF (L60xH21,5xB17) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026299,4 kr60,55 kr (17%)
29. maj 2026359,95 kr139,05 kr (28%)
28. maj 2026499 kr139,05 kr (39%)
27. maj 2026359,95 kr139,05 kr (28%)
28. apr. 2026499 kr169,05 kr (51%)
21. apr. 2026329,95 kr169,05 kr (34%)
20. apr. 2026499 kr169,05 kr (51%)
17. apr. 2026329,95 kr169,05 kr (34%)
29. mar. 2026499 kr40 kr (9%)
23. mar. 2026459 kr39 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret