Gå til hovedindhold

Blücher rustfri 45 grader grenrør Ø75-75 mm - AISI304/EN1.4301

BlücherSanitetEAN: 5705499402414
Pris fra 397 krtil 507,5 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 110,5 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 389 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Blücher rustfri 45 grader grenrør Ø75-75 mm - AISI304/EN1.4301 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 397 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher rustfri 45 grader grenrør Ø75-75 mm - AISI304/EN1.4301
397 kr
Til butik
Blücher rustfri 45 grader grenrør Ø75-75 mm - AISI304/EN1.4301 billede

Produktspecifikationer

Mærke: BLÜCHER
Kategori: Rustfrit afløb
Farve: 1
Artikel nr.: 838.075.075
EAN: 5705499402414
Varenr.: 3329776
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher grenrør 45° 75 mm strøm rustfri
403 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GRENRØR 45 GRADER Ø75X75MM AISI304
421,99 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Blücher EuroPipe grenrør 45 °. 75 mm. Rustfrit stål
478 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Grenrør 45 Grader Ø75X75Mm Aisi304
491,04 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Grenrør 45 grader ø75x75mm aisi304
507,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher rustfri 45 grader grenrør Ø75-75 mm - AISI304/EN1.4301 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher rustfri 45 grader grenrør Ø75-75 mm - AISI304/EN1.4301 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK397 kr436 krKøb
2Proshop DK403 kr442 krKøb
3EL-GROSSISTEN421,99 kr421,99 krKøb
4Elvvs.dk478 kr478 krKøb
5Billigelogvvs.dk491,04 kr491,04 krKøb
6MaintainIt507,5 kr507,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blücher rustfri 45 grader grenrør Ø75-75 mm - AISI304/EN1.4301

PriceData har fulgt prisen på Blücher rustfri 45 grader grenrør Ø75-75 mm - AISI304/EN1.4301 i 165 dage. Laveste pris i perioden er 369 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 417 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 400 kr.

Den nuværende pris på 397 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Blücher rustfri 45 grader grenrør Ø75-75 mm - AISI304/EN1.4301. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Blücher rustfri 45 grader grenrør Ø75-75 mm - AISI304/EN1.4301 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026397 kr5 kr (1%)
28. maj 2026402 kr1 kr (0%)
27. maj 2026403 kr1 kr (0%)
26. maj 2026402 kr1 kr (0%)
23. maj 2026403 kr1 kr (0%)
22. maj 2026402 kr1 kr (0%)
21. maj 2026403 kr1 kr (0%)
20. maj 2026402 kr1 kr (0%)
19. maj 2026403 kr1 kr (0%)
14. maj 2026402 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret