Gå til hovedindhold

Blücher rustfri 45 grader bøjning Ø75 mm - AISI304/EN1.4301

BlücherSanitetEAN: 5705499401325
Pris fra 192 krtil 305 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 113 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Blücher rustfri 45 grader bøjning Ø75 mm - AISI304/EN1.4301 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 192 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher rustfri 45 grader bøjning Ø75 mm - AISI304/EN1.4301
192 kr
Til butik
Blücher rustfri 45 grader bøjning Ø75 mm - AISI304/EN1.4301 billede

Produktspecifikationer

Mærke: BLÜCHER
Kategori: Rustfrit afløb
Farve: 1
Artikel nr.: 820.045.075
EAN: 5705499401325
Varenr.: 3329762
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher bøjning 45° 75 mm rustfri
192 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ø 75 mm x 45° Bøjning rustfri AISI304/EN1.4301 BLÜCHER
194,79 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Blücher EuroPipe bøjning 45°. 75 mm. Rustfrit stål
208,75 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Blücher EuroPipe 45 ° bøjning, Ø75 mm
221 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Bøjning 45 grader ø75mm aisi304
236,25 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher EuroPipe afløbsbøjning, 45°, Ø75 mm, rustfrit stål
239 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blücher EuroPipe afløbsbøjning, 45°, Ø75 mm, rustfrit stål
305 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher rustfri 45 grader bøjning Ø75 mm - AISI304/EN1.4301 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher rustfri 45 grader bøjning Ø75 mm - AISI304/EN1.4301 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK192 kr231 krKøb
2Proshop DK192 kr231 krKøb
3EL-GROSSISTEN194,79 kr194,79 krKøb
4vvsfittings.dk208,75 kr208,75 krKøb
5Elvvs.dk221 kr221 krKøb
6MaintainIt236,25 kr236,25 krKøb
7LavprisVVS239 kr239 krKøb
8BilligVVS DK305 kr305 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blücher rustfri 45 grader bøjning Ø75 mm - AISI304/EN1.4301

PriceData har fulgt prisen på Blücher rustfri 45 grader bøjning Ø75 mm - AISI304/EN1.4301 i 163 dage. Laveste pris i perioden er 192 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 209 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 201 kr.

Den nuværende pris på 192 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Blücher rustfri 45 grader bøjning Ø75 mm - AISI304/EN1.4301. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Blücher rustfri 45 grader bøjning Ø75 mm - AISI304/EN1.4301 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. apr. 2026192 kr1 kr (1%)
30. mar. 2026193 kr15 kr (7%)
28. mar. 2026208 kr1 kr (0%)
27. mar. 2026209 kr1 kr (0%)
25. mar. 2026208 kr
24. mar. 2026208,75 kr7,75 kr (4%)
2. mar. 2026201 kr8 kr (4%)
14. jan. 2026193 kr1 kr (1%)
20. dec. 2025192 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret