Gå til hovedindhold

Blücher Ø 110 mm x 45 ° Bøjning rustfri AISI304/EN1.4301 Blücher

BlücherSanitetEAN: 5705499401349
Pris fra 250,13 krtil 385 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 134,87 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 242 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Blücher Ø 110 mm x 45 ° Bøjning rustfri AISI304/EN1.4301 Blücher og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 250.13 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BØJNING 45 GRADER Ø110MM AISI304
250,13 kr
Til butik
BØJNING 45 GRADER Ø110MM AISI304 billede

Produktinformation

BØJNING 45° -Diameter: Ø110 mm -Rustfrit stål: AISI304/EN1.4301

Produktspecifikationer

Mærke: BLÜCHER
EAN: 5705499401349
Varenr.: 15844075798863
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher rustfri 45 grader bøjning Ø110 mm - AISI304/EN1.4301
255 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher bøjning 45° 110 mm rustfri
255 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Blücher Ø 110 mm x 45 ° Bøjning rustfri AISI304/EN1.4301 Blücher
262,75 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Blücher EuroPipe 45 ° bøjning, Ø110 mm
284 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Bøjning 45 Grader Ø110Mm Aisi304
294,47 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Bøjning 45 grader ø110mm aisi304
302,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blücher EuroPipe afløbsbøjning, 45°, Ø110 mm, rustfrit stål
385 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher Ø 110 mm x 45 ° Bøjning rustfri AISI304/EN1.4301 Blücher koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher Ø 110 mm x 45 ° Bøjning rustfri AISI304/EN1.4301 Blücher koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN250,13 kr250,13 krKøb
2CS MEGASTORE DK255 kr294 krKøb
3Proshop DK255 kr294 krKøb
4VVS.dk262,75 kr262,75 krKøb
5Elvvs.dk284 kr284 krKøb
6Billigelogvvs.dk294,47 kr294,47 krKøb
7MaintainIt302,5 kr302,5 krKøb
8BilligVVS DK385 kr385 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blücher Ø 110 mm x 45 ° Bøjning rustfri AISI304/EN1.4301 Blücher

PriceData har fulgt prisen på Blücher Ø 110 mm x 45 ° Bøjning rustfri AISI304/EN1.4301 Blücher i 153 dage. Laveste pris i perioden er 242 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 262 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 248 kr.

Den nuværende pris på 250,13 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Blücher Ø 110 mm x 45 ° Bøjning rustfri AISI304/EN1.4301 Blücher. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Blücher Ø 110 mm x 45 ° Bøjning rustfri AISI304/EN1.4301 Blücher de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026250,13 kr6,87 kr (3%)
23. maj 2026257 kr6,87 kr (3%)
10. maj 2026250,13 kr10,87 kr (4%)
1. maj 2026261 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026262 kr20 kr (8%)
28. apr. 2026242 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026243 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026242 kr1 kr (0%)
21. apr. 2026243 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026242 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret