Gå til hovedindhold

BLÜCHER 900 mm Copenhagen rist til BLÜCHER rendeafløbsarmatur

BLÜCHERSanitetEAN: 5705499119282
Pris fra 322 krtil 439 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 117 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 317 kr 28. apr.

Sammenlign priser på BLÜCHER 900 mm Copenhagen rist til BLÜCHER rendeafløbsarmatur og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 322 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher Rist line Copenhagen 900
322 kr
Til butik
Blücher Rist line Copenhagen 900 billede

Produktinformation

Rist line Copenhagen 900 Produkt beskrivelse: RIST LINE COPENHAGEN 900, Rist: 40x832mm, Rustfrit stål: AISI304/EN1.4301

Produktspecifikationer

Mærke: Blücher
Kategori: Afloeb
Artikel nr.: 697.004.090
EAN: 5705499119282
Varenr.: 2900978
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BLÜCHER 900 mm Copenhagen rist til BLÜCHER rendeafløbsarmatur
325,17 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Blcher 900 mm Copenhagen rist til Blcher rendeaflbsarmatur
338 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLUCHER rist line Copenhagen 900mm rustfrit
358 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Blücher Waterline Copenhagen rist 900 mm
381,25 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher Waterline Copenhagen rist, 900 mm, rustfrit stål
399 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blücher Waterline Copenhagen rist, 900 mm, rustfrit stål
425 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Blücher Waterline Copenhagen rist, 900 mm, rustfrit stål
439 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLÜCHER 900 mm Copenhagen rist til BLÜCHER rendeafløbsarmatur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLÜCHER 900 mm Copenhagen rist til BLÜCHER rendeafløbsarmatur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK322 kr361 krKøb
2EL-GROSSISTEN325,17 kr325,17 krKøb
3WATTOO.DK338 kr338 krKøb
4CS MEGASTORE DK358 kr397 krKøb
5vvsfittings.dk381,25 kr381,25 krKøb
6LavprisVVS399 kr399 krKøb
7BilligVVS DK425 kr425 krKøb
8CompletVVS439 kr439 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLÜCHER 900 mm Copenhagen rist til BLÜCHER rendeafløbsarmatur

PriceData har fulgt prisen på BLÜCHER 900 mm Copenhagen rist til BLÜCHER rendeafløbsarmatur i 173 dage. Laveste pris i perioden er 317 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 353 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 330 kr.

Den nuværende pris på 322 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for BLÜCHER 900 mm Copenhagen rist til BLÜCHER rendeafløbsarmatur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for BLÜCHER 900 mm Copenhagen rist til BLÜCHER rendeafløbsarmatur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026322 kr4 kr (1%)
29. maj 2026318 kr1 kr (0%)
28. maj 2026319 kr6,17 kr (2%)
24. maj 2026325,17 kr27,83 kr (8%)
23. maj 2026353 kr27,83 kr (9%)
10. maj 2026325,17 kr27,83 kr (8%)
7. maj 2026353 kr1 kr (0%)
6. maj 2026352 kr28 kr (9%)
2. maj 2026324 kr6 kr (2%)
30. apr. 2026318 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret