Gå til hovedindhold

Unidrain 900 mm HighLine Panel uden ramme til rendeafløbsarmatur

UnidrainSanitetEAN: 5707692004518
Pris fra 1.404 krtil 1.735 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 331 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.073 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Unidrain 900 mm HighLine Panel uden ramme til rendeafløbsarmatur og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1404 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unidrain HighLine Colour panel rist, 900 mm, rustfrit stål
1.404 kr
Til butik
Unidrain HighLine Colour panel rist, 900 mm, rustfrit stål billede

Produktinformation

HighLine fra Unidrain opfylder drømmen om at kunne gøre baderummet perfekt ned i mindste detalje. Så uanset hvilke drømme du går med, gør HighLine det muligt at skræddersy den ultimative løsning og skabe det helt rigtige individuelle udtryk.Unidrain HighL...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Unidrain
Kategori: Afløb
Farve: stainless steel
Størrelse: 900 mm
EAN: 5707692004518
Varenr.: 155041900
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
HighLine panel rustfrit stl - 900 mm
1.432 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unidrain 900 mm HighLine Panel uden ramme til rendeafløbsarmatur
1.442 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unidrain HighLine panel, 900 mm, Børstet stål
1.477 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Unidrain HighLine Colour panel rist, 900 mm, rustfrit stål
1.499 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Unidrain 900 mm HighLine Panel uden ramme til rendeafløbsarmatur
1.589,98 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Unidrain HighLine Colour panel rist, 900 mm, rustfrit stål
1.615 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Unidrain HighLine Panel 900 mm. Rustfrit stål/Børstet
1.735 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unidrain 900 mm HighLine Panel uden ramme til rendeafløbsarmatur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unidrain 900 mm HighLine Panel uden ramme til rendeafløbsarmatur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.404 kr1.404 krKøb
2WATTOO.DK1.432 kr1.432 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.442 kr1.442 krKøb
4Proshop DK1.477 kr1.477 krKøb
5CompletVVS1.499 kr1.499 krKøb
6EL-GROSSISTEN1.589,98 kr1.589,98 krKøb
7BilligVVS DK1.615 kr1.615 krKøb
8vvsfittings.dk1.735 kr1.735 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Unidrain 900 mm HighLine Panel uden ramme til rendeafløbsarmatur

PriceData har fulgt prisen på Unidrain 900 mm HighLine Panel uden ramme til rendeafløbsarmatur i 178 dage. Laveste pris i perioden er 1.073 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 1.477 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.302 kr.

Den nuværende pris på 1.404 kr er 8% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 64 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 82 prisændringer for Unidrain 900 mm HighLine Panel uden ramme til rendeafløbsarmatur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 82 prisændringer for Unidrain 900 mm HighLine Panel uden ramme til rendeafløbsarmatur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.404 kr38 kr (3%)
16. maj 20261.442 kr11 kr (1%)
15. maj 20261.431 kr10 kr (1%)
14. maj 20261.421 kr27 kr (2%)
13. maj 20261.394 kr27 kr (2%)
5. maj 20261.421 kr28 kr (2%)
3. maj 20261.449 kr27 kr (2%)
30. apr. 20261.422 kr55 kr (4%)
29. apr. 20261.477 kr55 kr (4%)
24. apr. 20261.422 kr28 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret