Gå til hovedindhold

Black & Decker Håndstøvsuger BLACK+DECKER DVA325JP07 - vacuum cleaner - cordless - handheld - titanium/violet

Black & DeckerEAN: 5054905238582
Pris fra 446 krtil 549 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 103 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 440 kr 22. maj

Sammenlign priser på Black & Decker Håndstøvsuger BLACK+DECKER DVA325JP07 - vacuum cleaner - cordless - handheld - titanium/violet og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 446 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BLACK+DECKER DVA325JP07 Støvsuger Håndmodel 25W 0.5liter Titanium/violet
446 kr
Til butik
BLACK+DECKER DVA325JP07 Støvsuger Håndmodel 25W 0.5liter Titanium/violet billede

Produktinformation

BLACK+DECKER DVA325JP07 - Støvsuger - håndmodel - uden pose - ledningsfri - titanium/violet

Produktspecifikationer

Artikel nr.: DVA325JP07
EAN: 5054905238582
Varenr.: 999642503
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Black & Decker Håndstøvsuger BLACK+DECKER DVA325JP07 - vacuum cleaner - cordless - handheld - titanium/violet
449 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLACK+DECKER DVA325JP07 - Støvsuger - håndmodel - uden pose - ledningsfri - titanium/violet
474 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Black+Decker DVA325JP07 håndstøvsuger - 25 W, 0,5 l, ledningsfri - titanium/violet
529 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Black+Decker DVA325JP07 håndstøvsuger - 25 W, 0,5 l, ledningsfri - titanium/violet
549 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Black & Decker Håndstøvsuger BLACK+DECKER DVA325JP07 - vacuum cleaner - cordless - handheld - titanium/violet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Black & Decker Håndstøvsuger BLACK+DECKER DVA325JP07 - vacuum cleaner - cordless - handheld - titanium/violet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK446 kr446 krKøb
2Proshop DK449 kr488 krKøb
3CS MEGASTORE DK474 kr513 krKøb
4Boligcenter DK529 kr529 krKøb
5Vivas DK549 kr618 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Black & Decker Håndstøvsuger BLACK+DECKER DVA325JP07 - vacuum cleaner - cordless - handheld - titanium/violet

PriceData har fulgt prisen på Black & Decker Håndstøvsuger BLACK+DECKER DVA325JP07 - vacuum cleaner - cordless - handheld - titanium/violet i 179 dage. Laveste pris i perioden er 440 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 663 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 485 kr.

Den nuværende pris på 446 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Black & Decker Håndstøvsuger BLACK+DECKER DVA325JP07 - vacuum cleaner - cordless - handheld - titanium/violet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Black & Decker Håndstøvsuger BLACK+DECKER DVA325JP07 - vacuum cleaner - cordless - handheld - titanium/violet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026446 kr6 kr (1%)
22. maj 2026440 kr9 kr (2%)
21. maj 2026449 kr34 kr (7%)
20. maj 2026483 kr43 kr (10%)
24. apr. 2026440 kr2 kr (0%)
17. apr. 2026442 kr2 kr (0%)
14. apr. 2026440 kr2 kr (0%)
13. apr. 2026442 kr2 kr (0%)
29. mar. 2026440 kr2 kr (0%)
28. mar. 2026442 kr122 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret