Gå til hovedindhold

Biosym OmniVita Veg D Forte (60 kapsler) - Kosttilskud

BiosymSundhed og skønhedEAN: 5705380168597
Pris fra 118,5 krtil 158,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 40,45 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 111,99 kr 8. maj

Sammenlign priser på Biosym OmniVita Veg D Forte (60 kapsler) - Kosttilskud og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 118.5 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BioSym OmniVita D Veg Forte 75mcg. - 60 kaps.
-25%118,5 kr
Før 158,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BioSym OmniVita D Veg Forte 75mcg. - 60 kaps. billede

Produktinformation

OmniVita Veg D Forte tilbyder 75 μg vitamin D3 i lette, veganske kapsler, der er nemme at sluge. Vitamin D understøtter et normalt immunforsvar og bidrager til sunde knogler og tænder, da det fremmer optagelsen af calcium, som er afgørende for knoglerne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BioSym
Kategori: BioSym
EAN: 5705380168597
Varenr.: 55178
Gå til Muscle House DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Biosym OmniVita Veg D Forte (60 kapsler) - Kosttilskud
-26%120,2 kr
Før 162,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Biosym OmniVita Veg D Forte (60 kapsler) - Kosttilskud billede

Produktinformation

Biosym OmniVita Veg D Forte (60 kapsler) OmniVita Veg D Forte er et vegansk D3-tilskud i højdosisformat med cholecalciferol fra lav som vegansk kilde. Med 25 µg (1.000 IE) pr. kapsel er det en kraftig støtte til D-vitaminstatus, særlig relevant i de mørke måneder eller ved dokumenteret D-vitaminmangel. Produktet er registreret i Vegan Society og indeholder udelukkende veganske ingredienser. Voksne: 1 kapsel dagligt i forbindelse med et fedtholdigt måltid. Den anbefalede daglige dosis bør ikke overskrides. Kosttilskud bør ikke træde i stedet for en varieret kost. Opbevares tørt og utilgængeligt for børn. Næringsindhold 1 kapsel: Vitamin D3 (cholecalciferol fra lav) 25 µg (1.000 IE) (500% RI). Ingredienser: Kolecalciferol fra lav (vegansk D3), MCT-olie. Vegetabilsk kapsel: Hydroxypropylmethylcellulose. Konsistensmiddel: Siliciumdioxid.

Produktspecifikationer

Mærke: Biosym
Kategori: Kosttilskud
EAN: 5705380168597
Varenr.: 57492741226821
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
OmniVita Veg D Forte 75mcg, 60kap
120,95 kr
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
OmniVita Veg D Forte - 60 kapsler
135 kr
Til butik
Gå til Signaturshop
TrustScore 0 ud af 50,0
OmniVita Veg D Forte 75 g - 60 Kapsler - Biosym
154,95 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
OmniVita Veg D Forte - 60 kapsler
-1%158,95 kr
Før 159,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Biosym OmniVita Veg D Forte (60 kapsler) - Kosttilskud koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Biosym OmniVita Veg D Forte (60 kapsler) - Kosttilskud koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Helsegrossisten.dk118,5 kr118,5 krKøb
2Muscle House DK120,2 kr159,2 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk120,95 kr120,95 krKøb
4Økologisk-Supermarked135 kr135 krKøb
5Signaturshop154,95 kr154,95 krKøb
6Duft og Natur158,95 kr158,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Biosym OmniVita Veg D Forte (60 kapsler) - Kosttilskud

PriceData har fulgt prisen på Biosym OmniVita Veg D Forte (60 kapsler) - Kosttilskud i 150 dage. Laveste pris i perioden er 111,99 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 120,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 118 kr.

Den nuværende pris på 118,5 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Biosym OmniVita Veg D Forte (60 kapsler) - Kosttilskud. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Biosym OmniVita Veg D Forte (60 kapsler) - Kosttilskud de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026118,5 kr1,7 kr (1%)
27. maj 2026120,2 kr1,7 kr (1%)
23. maj 2026118,5 kr2,45 kr (2%)
22. maj 2026120,95 kr2,45 kr (2%)
21. maj 2026118,5 kr6,51 kr (6%)
8. maj 2026111,99 kr
29. apr. 2026112,05 kr6,45 kr (5%)
7. apr. 2026118,5 kr2,45 kr (2%)
6. apr. 2026120,95 kr2,45 kr (2%)
3. feb. 2026118,5 kr1,45 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret