Gå til hovedindhold

Biosym OmniVita D Forte (120 kapsler) - Kosttilskud

BiosymSundhed og skønhedEAN: 5705380168573
Pris fra 97,9 krtil 138,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 41,05 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Biosym OmniVita D Forte (120 kapsler) - Kosttilskud og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 97.9 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Muscle House DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Biosym OmniVita D Forte (120 kapsler) - Kosttilskud
-32%97,9 kr
Før 142,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Biosym OmniVita D Forte (120 kapsler) - Kosttilskud billede

Produktinformation

Biosym OmniVita D Forte (120 kapsler) OmniVita D Forte indeholder en høj dosis på 25 µg (1.000 IE) D3-vitamin pr. kapsel og henvender sig til dem, der ønsker en stærkere D-vitaminstøtte end standardproduktet. D3 (cholecalciferol) er den naturlige form for D-vitamin og optages effektivt i kroppen. D-vitamin bidrager til et normalt immunsystem, vedligeholdelse af normale knogler og tænder samt normal muskelgenerering. Med 120 kapsler gives fire måneders forsyning ved 1 kapsel dagligt. Voksne: 1 kapsel dagligt i forbindelse med et fedtholdigt måltid. Den anbefalede daglige dosis bør ikke overskrides. Kosttilskud bør ikke træde i stedet for en varieret kost. Opbevares tørt og utilgængeligt for børn. Næringsindhold 1 kapsel: Vitamin D3 (cholecalciferol) 25 µg (1.000 IE) (500% RI). Ingredienser: Kolecalciferol (vitamin D3), solsikkeolie, gelatine (kapsel), glycerol.

Produktspecifikationer

Mærke: Biosym
Kategori: Kosttilskud
EAN: 5705380168573
Varenr.: 57492740112709
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
OmniVita D Forte 62,5mcg, 120kap
105,95 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BioSym OmniVita D Forte 120 kaps.
-9%126 kr
Før 138,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BioSym OmniVita D Forte 120 kaps. billede

Produktinformation

OmniVita D Forte med vitamin D. Disse kapsler er små, lette at sluge og velegnede til vegetarer. Vitamin D medvirker til at opretholde et normalt immunforsvar samt sunde knogler og tænder. Vitamin D er fedtopløseligt, derfor er OmniVita D Forte beriget...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BioSym
Kategori: BioSym
EAN: 5705380168573
Varenr.: 53767
Gå til Signaturshop
TrustScore 0 ud af 50,0
OmniVita D Forte 62,5 g - 120 Kapsler - Biosym
134,95 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
OmniVita D Forte -120 kapsler
-3%138,95 kr
Før 142,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Biosym OmniVita D Forte (120 kapsler) - Kosttilskud koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Biosym OmniVita D Forte (120 kapsler) - Kosttilskud koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Muscle House DK97,9 kr136,9 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk105,95 kr105,95 krKøb
3Helsegrossisten.dk126 kr126 krKøb
4Signaturshop134,95 kr134,95 krKøb
5Duft og Natur138,95 kr138,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Biosym OmniVita D Forte (120 kapsler) - Kosttilskud

PriceData har fulgt prisen på Biosym OmniVita D Forte (120 kapsler) - Kosttilskud i 183 dage. Laveste pris i perioden er 97,9 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 126 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 105 kr.

Den nuværende pris på 97,9 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Biosym OmniVita D Forte (120 kapsler) - Kosttilskud. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Biosym OmniVita D Forte (120 kapsler) - Kosttilskud de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 202697,9 kr
29. apr. 202698,05 kr7,9 kr (7%)
22. apr. 2026105,95 kr1,95 kr (2%)
17. apr. 2026104 kr1,95 kr (2%)
14. apr. 2026105,95 kr20,05 kr (16%)
13. apr. 2026126 kr20,05 kr (19%)
31. mar. 2026105,95 kr6 kr (6%)
11. mar. 202699,95 kr5 kr (5%)
10. mar. 2026104,95 kr5 kr (5%)
5. mar. 202699,95 kr5 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret