Gå til hovedindhold

Biosym OmniVita B Total (100 kapsler) - Kosttilskud

BiosymSundhed og skønhedEAN: 5705380168764
Pris fra 159,95 krtil 199 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 39,05 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 139,95 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Biosym OmniVita B Total (100 kapsler) - Kosttilskud og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159.95 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Signaturshop
TrustScore 0 ud af 50,0
OmniVita B Total - 100 Tabletter - Biosym
159,95 kr
Til butik
OmniVita B Total - 100 Tabletter - Biosym billede

Produktinformation

OmniVita® B Total indeholder alle typer B-vitaminer og egner sig til alle, der oplever træthed eller mangel på energi i det daglige. Produktet indeholder de aktiverede former af riboflavin (B2), vitamin B6, folsyre (B9) og vitamin B12. Ved at anvende prim...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Biosym
Kategori: Kosttilskud
EAN: 5705380168764
Varenr.: shopify_DK_9920650969435_50650951942491
Gå til Muscle House DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Biosym OmniVita B Total (100 kapsler) - Kosttilskud
-32%162,02 kr
Før 239,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Biosym OmniVita B Total (100 kapsler) - Kosttilskud billede

Produktinformation

Biosym OmniVita B Total (100 kapsler) OmniVita B Total er et komplet B-vitaminkompleks med alle otte essentielle B-vitaminer i aktive, veloptagne former. B-vitaminer er vandopløselige og spiller en central rolle i energiomsætningen, nervesystemets funktion og produktionen af røde blodlegemer. Mange mennesker har svært ved at dække det fulde B-vitaminbehov via kosten alene, særligt ved plantebaseret kost. OmniVita B Total er fremstillet uden syntetiske farvestoffer og fås i vegetabilske kapsler. Voksne: 1 kapsel dagligt i forbindelse med et måltid. Den anbefalede daglige dosis bør ikke overskrides. Kosttilskud bør ikke træde i stedet for en varieret kost. Opbevares tørt og utilgængeligt for børn. Næringsindhold 1 kapsel: Vitamin B1 (thiamin) 1,1 mg (100% RI), Vitamin B2 (riboflavin) 1,4 mg (100% RI), Niacin 16 mg (100% RI), Pantotensyre 6 mg (100% RI), Vitamin B6 1,4 mg (100% RI), Biotin 50 µg (100% RI), Folsyre 200 µg (100% RI), Vitamin B12 2,5 µg (100% RI). Ingredienser: Thiaminhydrochlorid (B1), riboflavin (B2), nikotinamid (B3), calciumpantotenat (B5), pyridoxinhydrochlorid (B6), biotin (B7), folsyre (B9), methylcobalamin (B12). Kapsel: Hydroxypropylmethylcellulose. Fyldemiddel: Mikrokrystallinsk cellulose. Konsistensmiddel: Vegetabilske magnesiumsalte af fedtsyrer, siliciumdioxid.

Produktspecifikationer

Mærke: Biosym
Kategori: Kosttilskud
EAN: 5705380168764
Varenr.: 57492737491269
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
OmniVita B Total - 100 kapsler
-26%169,95 kr
Før 229,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
OmniVita B Total - 100 kapsler billede

Produktinformation

Oplever du træthed eller mangel på energi i det daglige, så kan OmniVita B Total være et godt kosttilskud til din hverdag, da indholdet af bl.a. vitamin B12 bidrager til at mindske træthed og udmattelse. OmniVita B Total indeholder alle typer B-vitamine...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Biosym
Kategori: B Vitaminer
EAN: 5705380168764
Varenr.: 2310
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
OmniVita B Total, 100kap
173,95 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BioSym OmniVita B Total 100 kaps
-15%195,45 kr
Før 229,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
OmniVita B Total - 100 kapsler
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Biosym OmniVita B Total (100 kapsler) - Kosttilskud koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Biosym OmniVita B Total (100 kapsler) - Kosttilskud koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Signaturshop159,95 kr159,95 krKøb
2Muscle House DK162,02 kr201,02 krKøb
3Duft og Natur169,95 kr169,95 krKøb
4Ren-velvaereshop.dk173,95 kr173,95 krKøb
5Helsegrossisten.dk195,45 kr195,45 krKøb
6Økologisk-Supermarked199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Biosym OmniVita B Total (100 kapsler) - Kosttilskud

PriceData har fulgt prisen på Biosym OmniVita B Total (100 kapsler) - Kosttilskud i 149 dage. Laveste pris i perioden er 139,95 kr (registreret d. 22. januar 2026), højeste er 162,02 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 151 kr.

Den nuværende pris på 159,95 kr er 6% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Biosym OmniVita B Total (100 kapsler) - Kosttilskud. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Biosym OmniVita B Total (100 kapsler) - Kosttilskud de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026159,95 kr2,07 kr (1%)
23. maj 2026162,02 kr2,07 kr (1%)
14. apr. 2026159,95 kr20 kr (14%)
11. mar. 2026139,95 kr20 kr (13%)
10. mar. 2026159,95 kr20 kr (14%)
28. feb. 2026139,95 kr20 kr (13%)
27. feb. 2026159,95 kr20 kr (14%)
9. feb. 2026139,95 kr20 kr (13%)
8. feb. 2026159,95 kr20 kr (14%)
22. jan. 2026139,95 kr9 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret