Gå til hovedindhold

Biosym OmniVita Veg D (60 kapsler) - Kosttilskud

BiosymSundhed og skønhedEAN: 5705380168580
Pris fra 38,5 krtil 106,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 68,45 kr (64% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Biosym OmniVita Veg D (60 kapsler) - Kosttilskud og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 38.5 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BioSym OmniVita Veg D - 60 kaps. DATOVARE
-64%38,5 kr
Før 106,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BioSym OmniVita Veg D - 60 kaps. DATOVARE billede

Produktinformation

OBS: DATOVARE. Bedst før 03/26 Produktbeskrivelse: OmniVita Veg D er formuleret med 20 μg vitamin D3 i lette, veganske kapsler, der er nemme at sluge. D-vitamin medvirker til at opretholde et normalt immunforsvar samt sunde knogler og tænder, da det...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BioSym
Kategori: BioSym
EAN: 5705380168580
Varenr.: 5476301
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
OmniVita Veg D, 60kap
74,95 kr
Til butik
Gå til Muscle House DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Biosym OmniVita Veg D (60 kapsler) - Kosttilskud
-30%75,36 kr
Før 106,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Biosym OmniVita Veg D (60 kapsler) - Kosttilskud billede

Produktinformation

Biosym OmniVita Veg D (60 kapsler) OmniVita Veg D er et vegansk D3-vitamintilskud, der indeholder cholecalciferol udvundet fra lav — en plantekilde til D3, der giver samme biologiske virkning som D3 fra lanolin. D3 er generelt mere effektiv til at hæve D-vitaminniveauerne i blodet end D2 (ergocalciferol). OmniVita Veg D giver det bedste fra begge verdener: vegansk kilde og effektiv D3-form. Produktet er registreret i Vegan Society. Voksne: 1 kapsel dagligt i forbindelse med et fedtholdigt måltid. Den anbefalede daglige dosis bør ikke overskrides. Kosttilskud bør ikke træde i stedet for en varieret kost. Opbevares tørt og utilgængeligt for børn. Næringsindhold 1 kapsel: Vitamin D3 (cholecalciferol fra lav) 10 µg (400 IE) (200% RI). Ingredienser: Kolecalciferol fra lav (vegansk D3), MCT-olie. Vegetabilsk kapsel: Hydroxypropylmethylcellulose. Konsistensmiddel: Siliciumdioxid.

Produktspecifikationer

Mærke: Biosym
Kategori: Kosttilskud
EAN: 5705380168580
Varenr.: 57492740899141
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
OmniVita Veg D - 60 kapsler
89 kr
Til butik
Gå til Signaturshop
TrustScore 0 ud af 50,0
OmniVita Veg D 20 g - 60 Kapsler - Biosym
104,95 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
OmniVita Veg D - 60 kapsler
106,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Biosym OmniVita Veg D (60 kapsler) - Kosttilskud koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Biosym OmniVita Veg D (60 kapsler) - Kosttilskud koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Helsegrossisten.dk38,5 kr38,5 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk74,95 kr74,95 krKøb
3Muscle House DK75,36 kr114,36 krKøb
4Økologisk-Supermarked89 kr89 krKøb
5Signaturshop104,95 kr104,95 krKøb
6Duft og Natur106,95 kr106,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Biosym OmniVita Veg D (60 kapsler) - Kosttilskud

PriceData har fulgt prisen på Biosym OmniVita Veg D (60 kapsler) - Kosttilskud i 137 dage. Laveste pris i perioden er 38,5 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 68 kr.

Den nuværende pris på 38,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 49% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Biosym OmniVita Veg D (60 kapsler) - Kosttilskud. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Biosym OmniVita Veg D (60 kapsler) - Kosttilskud de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202638,5 kr36,45 kr (49%)
27. maj 202674,95 kr36,45 kr (95%)
23. maj 202638,5 kr36,45 kr (49%)
22. maj 202674,95 kr36,45 kr (95%)
12. maj 202638,5 kr36,45 kr (49%)
11. maj 202674,95 kr36,45 kr (95%)
22. apr. 202638,5 kr36,45 kr (49%)
14. apr. 202674,95 kr20,05 kr (21%)
13. apr. 202695 kr20,05 kr (27%)
14. mar. 202674,95 kr20,05 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret