Gå til hovedindhold

BIBS Pacifier Boheme 4 Pack Latex Size 2 Ivory Blush Woodchuck Bl

BIBSSutterEAN: 5713795267972
Pris fra 136 krtil 184,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 48,95 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BIBS Pacifier Boheme 4 Pack Latex Size 2 Ivory Blush Woodchuck Bl og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 136 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BIBS Pacifier Boheme 4 Pack Latex Size 2 Ivory Blush Woodchuck Bl
-20%136 kr
Før 170 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BIBS Pacifier Boheme 4 Pack Latex Size 2 Ivory Blush Woodchuck Bl billede

Produktinformation

BIBS Boheme er en elegant sut inspireret af den moderne boheme-stil. Med naturlige elementer og en organisk silhuet har Boheme et kreativt og æstetisk design, der passer perfekt til forældre, som ønsker et unikt og stilfuldt produkt til deres små.

Produktspecifikationer

Mærke: BIBS
Kategori: Sutter
Artikel nr.: 240244
EAN: 5713795267972
Varenr.: 3319709
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BIBS Boheme Sutter - Str. 2 - 4-pak - Rund - Ivory/Blush/Woodchu
179,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Boheme 4 pk Latex str. 2 Ivory/Blush/Wood/Blossom
184,95 kr
Til butik
Boheme 4 pk Latex str. 2 Ivory/Blush/Wood/Blossom billede

Produktinformation

BIBS Boheme-sutten har en romantisk og kunstnerisk silhuet, der er inspireret af naturen. Det runde sutte hoved fremmer en lignende tunge placering og suge teknik som ved amning. Sutten er udstyret med en ventil, der slipper luft ud, når barnet lukker sutten. Dette ventilationssystem får luften inde fra sutten til at blive skubbet ud gennem ventilen og derved flade sutten ud for at forme sig naturligt efter babyens mundhule. Ventilen er også grunden til, at vand kan komme ind i sutten efter rengøring og sterilisering - hvis dette er tilfældet, skal du bare klemme sutten flad for at presse det overskydende vand ud. Det runde lette skjold vender væk fra barnets følsomme og sarte hud omkring munden for at sikre minimal kontakt med næse og mund, hvilket betyder mindre chance for fugtophobning fra spyt, der kan forårsage udslæt og ømme pletter.  Skjoldet er lavet af 100% fødevaresikkert materiale, helt fri for BPA, PVC og phthalater. Sutten er fremstillet af naturgummilatex. Da naturgummilatex er et naturmateriale, kan der forekomme farvevariationer. Overholder den europæiske standard EN 1400+A2. Str. 1: 0+ mdr. Str. 2: 6+ mdr.

Produktspecifikationer

Mærke: BIBS
Kategori: 7360
EAN: 5713795267972
Varenr.: 91485439-eb49-4917-b67a-dad36c0b12a1
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Boheme 4 pk Latex str. 2 Ivory/Blush/Woodchuck/Blossom
184,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BIBS Pacifier Boheme 4 Pack Latex Size 2 Ivory Blush Woodchuck Bl koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BIBS Pacifier Boheme 4 Pack Latex Size 2 Ivory Blush Woodchuck Bl koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK136 kr136 krKøb
2Kids-world.dk179,95 kr179,95 krKøb
3Pixizoo DK184,95 kr184,95 krKøb
4BabySam DK184,95 kr184,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BIBS Pacifier Boheme 4 Pack Latex Size 2 Ivory Blush Woodchuck Bl

PriceData har fulgt prisen på BIBS Pacifier Boheme 4 Pack Latex Size 2 Ivory Blush Woodchuck Bl i 182 dage. Laveste pris i perioden er 117 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 184,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 169 kr.

Den nuværende pris på 136 kr er 20% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for BIBS Pacifier Boheme 4 Pack Latex Size 2 Ivory Blush Woodchuck Bl. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for BIBS Pacifier Boheme 4 Pack Latex Size 2 Ivory Blush Woodchuck Bl de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026136 kr43,95 kr (24%)
18. maj 2026179,95 kr5 kr (3%)
17. maj 2026184,95 kr5 kr (3%)
6. maj 2026179,95 kr9,95 kr (6%)
3. maj 2026170 kr9,95 kr (6%)
28. apr. 2026179,95 kr5 kr (3%)
25. apr. 2026184,95 kr5 kr (3%)
19. apr. 2026179,95 kr9,95 kr (6%)
16. apr. 2026170 kr16 kr (10%)
14. apr. 2026154 kr25,95 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret