Gå til hovedindhold

BIBS Pacifier Boheme 4 Pack Latex Size 1 Ivory Blush Woodchuck Bl

BIBSSutterEAN: 5713795267958
Pris fra 136 krtil 184,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 48,95 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BIBS Pacifier Boheme 4 Pack Latex Size 1 Ivory Blush Woodchuck Bl og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 136 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BIBS Pacifier Boheme 4 Pack Latex Size 1 Ivory Blush Woodchuck Bl
-20%136 kr
Før 171 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BIBS Pacifier Boheme 4 Pack Latex Size 1 Ivory Blush Woodchuck Bl billede

Produktinformation

BIBS Boheme er en elegant sut inspireret af den moderne boheme-stil. Med naturlige elementer og en organisk silhuet har Boheme et kreativt og æstetisk design, der passer perfekt til forældre, som ønsker et unikt og stilfuldt produkt til deres små.

Produktspecifikationer

Mærke: BIBS
Kategori: Sutter
Artikel nr.: 230244
EAN: 5713795267958
Varenr.: 3319708
Gå til Byhappyme Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Bibs Boheme, Str. 1 (0-6 Mdr.) Rund Latex
164,95 kr
Til butik
Bibs Boheme, Str. 1 (0-6 Mdr.) Rund Latex billede

Produktinformation

NYHED! Flot æske med 4 stk. Bibs Boheme sutter i str. 1 - alle med rund latex nipple BIBS Boheme med rund latex nippel har et fint feminint blomsterformet skjold med mange perforeringer, som sikrer luft omkring munden, så risikoen for irritation af den...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BIBS
Kategori: Bibs Boheme
EAN: 5713795267958
Varenr.: BHMDKDK7593
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BIBS Boheme Sutter - Str. 1 - 4-pak - Rund - Blush Mix
184,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Boheme 4 pk Latex str. 1 Ivory/Blush/Wood/Blossom
184,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Boheme 4 pk Latex str. 1 Ivory/Blush/Woodchuck/Blossom
184,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BIBS Pacifier Boheme 4 Pack Latex Size 1 Ivory Blush Woodchuck Bl koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BIBS Pacifier Boheme 4 Pack Latex Size 1 Ivory Blush Woodchuck Bl koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK136 kr136 krKøb
2Byhappyme Danmark164,95 kr164,95 krKøb
3Kids-world.dk184,95 kr184,95 krKøb
4Pixizoo DK184,95 kr184,95 krKøb
5BabySam DK184,95 kr184,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BIBS Pacifier Boheme 4 Pack Latex Size 1 Ivory Blush Woodchuck Bl

PriceData har fulgt prisen på BIBS Pacifier Boheme 4 Pack Latex Size 1 Ivory Blush Woodchuck Bl i 182 dage. Laveste pris i perioden er 110 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 184,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 153 kr.

Den nuværende pris på 136 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for BIBS Pacifier Boheme 4 Pack Latex Size 1 Ivory Blush Woodchuck Bl. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for BIBS Pacifier Boheme 4 Pack Latex Size 1 Ivory Blush Woodchuck Bl de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026136 kr28,95 kr (18%)
12. maj 2026164,95 kr20 kr (11%)
11. maj 2026184,95 kr20 kr (12%)
4. maj 2026164,95 kr6,05 kr (4%)
3. maj 2026171 kr6,05 kr (4%)
16. apr. 2026164,95 kr9,95 kr (6%)
14. apr. 2026155 kr9,95 kr (6%)
8. mar. 2026164,95 kr16,95 kr (11%)
7. mar. 2026148 kr9,29 kr (7%)
26. feb. 2026138,71 kr20,71 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret