Gå til hovedindhold

be quiet! SHADOW BASE 800 DX, tower case (white, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk

be quiet!ComputerkomponenterEAN: 4260052190623
Pris fra 983 krtil 1.619 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 636 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 955 kr 19. apr.

Sammenlign priser på be quiet! SHADOW BASE 800 DX, tower case (white, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 983 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! SHADOW BASE 800 DX Tower Udvidet ATX Hvid
983 kr
Til butik
be quiet! SHADOW BASE 800 DX Tower Udvidet ATX Hvid billede

Produktinformation

be quiet! SHADOW BASE 800 DX - Midi-tårn - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - hvid - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: Listan
Artikel nr.: BGW62
EAN: 4260052190623
Varenr.: 1001519276
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
be quiet! SHADOW BASE 800 DX, tower case (white, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk
1.129 kr
Til butik
be quiet! SHADOW BASE 800 DX, tower case (white, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk billede

Produktinformation

be quiet! Shadow Base 800 DX White Midi Tower Hvid be quiet! Shadow Base 800 DX White. Formfaktor: Midi Tower, Type: PC, Produktfarve: Hvid. Understøttede strømforsyning formfaktorer: ATX, PS2. Frontventiler installeret: 1x 140 mm, Understøttede diametre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Computer Kabinet
EAN: 4260052190623
Varenr.: 51628383568208
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! Shadow Base 800 DX - White - Kabinet - Miditower - Hvid
1.239 kr
Til butik
be quiet! Shadow Base 800 DX - White - Kabinet - Miditower - Hvid billede

Produktinformation

Miditower, Extended ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 260mm lang), front med 2 x USB 3.2 Type A, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type C & lyd tilslutninger, RGB Controller, 4 x 2.5" / 2 x 3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 420mm radiator, max CPU køler højde: 180 mm, max grafikkortlængde: 43 cm, medfølgende kabinetkølere: 1 x 140mm front / 1 x 140mm bag / 1 x 140mm top, front panel: mesh, side vindue: tempered glass, farve: hvid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: BGW62
EAN: 4260052190623
Varenr.: 3205316
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet be quiet! Shadow Base 800 DX hvid Midi Tower
1.599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet be quiet! Shadow Base 800 DX hvid Midi Tower
1.619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! SHADOW BASE 800 DX, tower case (white, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! SHADOW BASE 800 DX, tower case (white, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK983 kr983 krKøb
2Geekd1.129 kr1.129 krKøb
3Proshop DK1.239 kr1.239 krKøb
4Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
5Vivas DK1.619 kr1.858 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for be quiet! SHADOW BASE 800 DX, tower case (white, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på be quiet! SHADOW BASE 800 DX, tower case (white, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk i 178 dage. Laveste pris i perioden er 955 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 1.219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.062 kr.

Den nuværende pris på 983 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for be quiet! SHADOW BASE 800 DX, tower case (white, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for be quiet! SHADOW BASE 800 DX, tower case (white, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026983 kr1 kr (0%)
28. maj 2026982 kr2 kr (0%)
25. maj 2026980 kr1 kr (0%)
24. maj 2026979 kr58 kr (6%)
23. maj 20261.037 kr55 kr (5%)
20. maj 20261.092 kr52 kr (5%)
17. maj 20261.040 kr2 kr (0%)
16. maj 20261.042 kr3 kr (0%)
15. maj 20261.039 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.040 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret