Gå til hovedindhold

be quiet! SHADOW BASE 800 DX, tower case (black, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk

be quiet!ComputerkomponenterEAN: 4260052190616
Pris fra 1.088 krtil 1.719 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 631 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på be quiet! SHADOW BASE 800 DX, tower case (black, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1088 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! Tower Udvidet ATX Sort
1.088 kr
Til butik
be quiet! Tower Udvidet ATX Sort billede

Produktinformation

be quiet! - Midi-tårn - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - sort - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: Listan
Artikel nr.: BGW61
EAN: 4260052190616
Varenr.: 1001519275
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! Shadow Base 800 DX - Black - Kabinet - Miditower - Sort
1.146 kr
Til butik
be quiet! Shadow Base 800 DX - Black - Kabinet - Miditower - Sort billede

Produktinformation

Miditower, Extended ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 260mm lang), front med 2 x USB 3.2 Type A, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type C & lyd tilslutninger, RGB Controller, 4 x 2.5" / 2 x 3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 420mm radiator, max CPU køler højde: 180 mm, max grafikkortlængde: 43 cm, medfølgende kabinetkølere: 1 x 140mm front / 1 x 140mm bag / 1 x 140mm top, front panel: mesh, side vindue: tempered glass, farve: sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: BGW61
EAN: 4260052190616
Varenr.: 3205315
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
be quiet! SHADOW BASE 800 DX, tower case (black, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk
1.229 kr
Til butik
be quiet! SHADOW BASE 800 DX, tower case (black, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk billede

Produktinformation

be quiet! Shadow Base 800 DX Black Midi Tower Sort be quiet! Shadow Base 800 DX Black. Formfaktor: Midi Tower, Type: PC, Produktfarve: Sort. Understøttede strømforsyning formfaktorer: ATX, PS2. Frontventiler installeret: 1x 140 mm, Understøttede diametre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Computer Kabinet
EAN: 4260052190616
Varenr.: 51628383600976
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet be quiet! Shadow Base 800 DX Black Midi Tower
-14%1.289 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet be quiet! Shadow Base 800 DX Black Midi Tower
-14%1.309 kr
Før 1.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
be quiet! Tower Udvidet ATX Sort
1.719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! SHADOW BASE 800 DX, tower case (black, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! SHADOW BASE 800 DX, tower case (black, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.088 kr1.088 krKøb
2Proshop DK1.146 kr1.146 krKøb
3Geekd1.229 kr1.229 krKøb
4Boligcenter DK1.289 kr1.289 krKøb
5Vivas DK1.309 kr1.548 krKøb
6Ultrashop1.719 kr1.719 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for be quiet! SHADOW BASE 800 DX, tower case (black, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på be quiet! SHADOW BASE 800 DX, tower case (black, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk i 181 dage. Laveste pris i perioden er 976 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 1.248 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.156 kr.

Den nuværende pris på 1.088 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for be quiet! SHADOW BASE 800 DX, tower case (black, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for be quiet! SHADOW BASE 800 DX, tower case (black, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.088 kr16 kr (1%)
31. maj 20261.104 kr10 kr (1%)
29. maj 20261.114 kr6 kr (1%)
28. maj 20261.108 kr4 kr (0%)
27. maj 20261.104 kr6 kr (1%)
24. maj 20261.098 kr9 kr (1%)
9. maj 20261.089 kr19 kr (2%)
8. maj 20261.108 kr4 kr (0%)
7. maj 20261.112 kr1 kr (0%)
6. maj 20261.113 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret