Gå til hovedindhold

be quiet! SHADOW BASE 800 FX, tower case (white, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk

be quiet!ComputerkomponenterEAN: 4260052190647
Pris fra 1.285 krtil 2.161 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 876 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.105 kr 14. maj

Sammenlign priser på be quiet! SHADOW BASE 800 FX, tower case (white, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1285 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! SHADOW BASE 800 FX Tower Udvidet ATX Hvid
1.285 kr
Til butik
be quiet! SHADOW BASE 800 FX Tower Udvidet ATX Hvid billede

Produktinformation

be quiet! SHADOW BASE 800 FX - Midi-tårn - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - hvid - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: Listan
Artikel nr.: BGW64
EAN: 4260052190647
Varenr.: 1001519278
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
be quiet! SHADOW BASE 800 FX, tower case (white, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk
1.455 kr
Til butik
be quiet! SHADOW BASE 800 FX, tower case (white, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk billede

Produktinformation

be quiet! Shadow Base 800 FX White Midi Tower Hvid be quiet! Shadow Base 800 FX White. Formfaktor: Midi Tower, Type: PC, Produktfarve: Hvid. Understøttede strømforsyning formfaktorer: ATX, PS2. Frontventiler installeret: 3x 140 mm, Understøttede diametre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Computer Kabinet
EAN: 4260052190647
Varenr.: 51628383535440
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! Shadow Base 800 FX - White - Kabinet - Miditower - Hvid
1.544 kr
Til butik
be quiet! Shadow Base 800 FX - White - Kabinet - Miditower - Hvid billede

Produktinformation

Miditower, Extended ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 260mm lang), front med 2 x USB 3.2 Type A, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type C & lyd tilslutninger, RGB Controller, 4 x 2.5" / 2 x 3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 420mm radiator, max CPU køler højde: 180 mm, max grafikkortlængde: 43 cm, medfølgende kabinetkølere: 3 x 140mm (ARGB LED) front / 1 x 140mm (ARGB LED) bag, front panel: mesh, side vindue: tempered glass, farve: hvid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: BGW64
EAN: 4260052190647
Varenr.: 3205318
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet be quiet! Shadow Base 800 FX White Midi Tower
-5%1.899 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet be quiet! Shadow Base 800 FX White Midi Tower
-5%1.919 kr
Før 2.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
be quiet! SHADOW BASE 800 FX Tower Udvidet ATX Hvid
1.989 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
be quiet! Shadow Base 800 FX hvid kasse
2.161 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! SHADOW BASE 800 FX, tower case (white, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! SHADOW BASE 800 FX, tower case (white, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.285 kr1.285 krKøb
2Geekd1.455 kr1.455 krKøb
3Proshop DK1.544 kr1.544 krKøb
4Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
5Vivas DK1.919 kr2.158 krKøb
6Ultrashop1.989 kr1.989 krKøb
7Teknikproffset DK2.161 kr2.230 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for be quiet! SHADOW BASE 800 FX, tower case (white, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på be quiet! SHADOW BASE 800 FX, tower case (white, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk i 178 dage. Laveste pris i perioden er 1.105 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 1.525 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.381 kr.

Den nuværende pris på 1.285 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 74 prisændringer for be quiet! SHADOW BASE 800 FX, tower case (white, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 74 prisændringer for be quiet! SHADOW BASE 800 FX, tower case (white, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.285 kr58 kr (4%)
30. maj 20261.343 kr99 kr (7%)
29. maj 20261.442 kr5 kr (0%)
28. maj 20261.437 kr89 kr (7%)
24. maj 20261.348 kr51 kr (4%)
23. maj 20261.399 kr5 kr (0%)
22. maj 20261.404 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.403 kr215 kr (18%)
16. maj 20261.188 kr83 kr (8%)
14. maj 20261.105 kr50 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret