Gå til hovedindhold

be quiet! SHADOW BASE 800, tower case (black, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk

be quiet!ComputerkomponenterEAN: 4260052190609
Pris fra 942 krtil 1.139 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 197 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 790 kr 9. maj

Sammenlign priser på be quiet! SHADOW BASE 800, tower case (black, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 942 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! Tower Udvidet ATX Sort
942 kr
Til butik
be quiet! Tower Udvidet ATX Sort billede

Produktinformation

be quiet! - Midi-tårn - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - sort - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: Listan
Artikel nr.: BGW60
EAN: 4260052190609
Varenr.: 1001519274
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
be quiet! SHADOW BASE 800, tower case (black, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk
1.029 kr
Til butik
be quiet! SHADOW BASE 800, tower case (black, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk billede

Produktinformation

be quiet! Shadow Base 800 Black Midi Tower Sort be quiet! Shadow Base 800 Black. Formfaktor: Midi Tower, Type: PC, Produktfarve: Sort. Understøttede strømforsyning formfaktorer: ATX, PS2. Frontventiler installeret: 1x 140 mm, Understøttede diametre for fr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Computer Kabinet
EAN: 4260052190609
Varenr.: 51628386779472
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! Shadow Base 800 - Black - Kabinet - Miditower - Sort
1.095 kr
Til butik
be quiet! Shadow Base 800 - Black - Kabinet - Miditower - Sort billede

Produktinformation

Miditower, Extended ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 260mm lang), front med 2 x USB 3.2 Type A, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type C & lyd tilslutninger, 4 x 2.5" / 2 x 3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 420mm radiator, max CPU køler højde: 180 mm, max grafikkortlængde: 43 cm, medfølgende kabinetkølere: 1 x 140mm front / 1 x 140mm bag / 1 x 140mm top, front panel: mesh, side vindue: tempered glass, farve: sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: BGW60
EAN: 4260052190609
Varenr.: 3205314
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet be quiet! Shadow Base 800 - sort Midi Tower
-17%1.119 kr
Før 1.349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet be quiet! Shadow Base 800 - sort Midi Tower
-17%1.139 kr
Før 1.369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! SHADOW BASE 800, tower case (black, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! SHADOW BASE 800, tower case (black, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK942 kr942 krKøb
2Geekd1.029 kr1.029 krKøb
3Proshop DK1.095 kr1.095 krKøb
4Boligcenter DK1.119 kr1.119 krKøb
5Vivas DK1.139 kr1.378 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for be quiet! SHADOW BASE 800, tower case (black, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på be quiet! SHADOW BASE 800, tower case (black, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 790 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 1.198 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.015 kr.

Den nuværende pris på 942 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for be quiet! SHADOW BASE 800, tower case (black, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for be quiet! SHADOW BASE 800, tower case (black, tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026942 kr15 kr (2%)
31. maj 2026957 kr8 kr (1%)
29. maj 2026965 kr5 kr (1%)
28. maj 2026960 kr5 kr (1%)
27. maj 2026955 kr5 kr (1%)
25. maj 2026950 kr3 kr (0%)
23. maj 2026947 kr3 kr (0%)
14. maj 2026950 kr9 kr (1%)
13. maj 2026959 kr28 kr (3%)
12. maj 2026987 kr197 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret