Gå til hovedindhold

Listan be quiet! Pure Rock Slim 3 - CPU Luftkøler - Max 25 dBA

Pris fra 168 krtil 239 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 71 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på be quiet! Pure Rock Slim 3 - CPU Luftkøler - Max 25 dBA og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 168 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! Pure Rock Slim 3 CPU Køler 1-pack Sølv 100 mm
168 kr
Til butik
be quiet! Pure Rock Slim 3 CPU Køler 1-pack Sølv 100 mm billede

Produktinformation

be quiet! Pure Rock Slim 3 - Processor-køler - (for: AM4, LGA1851, LGA1700, AM5) - aluminium og kobber - 100 mm - sølv

Produktspecifikationer

Mærke: Listan
Artikel nr.: BK047
EAN: 4260052193150
Varenr.: 1003682268
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! Pure Rock Slim 3 - CPU Luftkøler - Max 25 dBA
188 kr
Til butik
be quiet! Pure Rock Slim 3 - CPU Luftkøler - Max 25 dBA billede

Produktinformation

CPU køler, luft køler, passer til AMD Socket AM4 / AM5 & Intel Socket LGA1700 / LGA1851, støjniveau: max 24.8 dBA, luft tryk: max 60.3 CFM, statisk lufttryk: max 1.35 mmH₂O, køler RPM: - max 1700 ± 10%, PWM styret, 4-pins PWM tilslutning, 1 x 120mm køler, 3 heatpipes, køler højde: 127mm, inkl kølepasta, farve: sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: CPU Koeler
Artikel nr.: BK047
EAN: 4260052193150
Varenr.: 3414954
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
CPU luftkøler be quiet! Pure Rock Slim 3, 100 mm, sølv
-13%209 kr
Før 239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
CPU luftkøler be quiet! Pure Rock Slim 3, 100 mm, sølv
-12%229 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
be quiet! Pure Rock Slim 3 CPU Køler 1-pack Sølv 100 mm
239 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Pure Rock Slim 3 - CPU Luftkøler - Max 25 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Pure Rock Slim 3 - CPU Luftkøler - Max 25 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK168 kr168 krKøb
2Proshop DK188 kr227 krKøb
3Boligcenter DK209 kr209 krKøb
4Vivas DK229 kr298 krKøb
5Ultrashop239 kr239 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for be quiet! Pure Rock Slim 3 - CPU Luftkøler - Max 25 dBA

PriceData har fulgt prisen på be quiet! Pure Rock Slim 3 - CPU Luftkøler - Max 25 dBA i 177 dage. Laveste pris i perioden er 167 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 196 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 187 kr.

Den nuværende pris på 168 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for be quiet! Pure Rock Slim 3 - CPU Luftkøler - Max 25 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for be quiet! Pure Rock Slim 3 - CPU Luftkøler - Max 25 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026168 kr28 kr (14%)
16. maj 2026196 kr6 kr (3%)
11. maj 2026190 kr3 kr (2%)
8. maj 2026193 kr3 kr (2%)
7. maj 2026196 kr6 kr (3%)
6. maj 2026190 kr6 kr (3%)
5. maj 2026196 kr3 kr (2%)
3. maj 2026193 kr6 kr (3%)
1. maj 2026187 kr6 kr (3%)
28. apr. 2026193 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret