Gå til hovedindhold

Be quiet! Pure Loop 2 FX 240mm, water cooling (black) Vandkøling - GEEKD.dk

Pris fra 625 krtil 969 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 344 kr (36% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Be quiet! Pure Loop 2 FX 240mm, water cooling (black) Vandkøling - GEEKD.dk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 625 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! Pure Loop 2 FX 240mm - CPU Vandkøling
-23%625 kr
Før 813 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
be quiet! Pure Loop 2 FX 240mm - CPU Vandkøling billede

Produktinformation

Processors flydende kølesystem, 240mm, (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1200, LGA1700, LGA2066, LGA2011-3, LGA2011 (Square ILM), LGA2011-3 (Square ILM), AM4, AM5, LGA2011), kobber, 120 mm, alt sort

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: CPU Koeler
Artikel nr.: BW013
EAN: 4260052189023
Varenr.: 3173603
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! Pure Loop 2 FX Vandkøler 1-pack Sort 120 mm
755 kr
Til butik
be quiet! Pure Loop 2 FX Vandkøler 1-pack Sort 120 mm billede

Produktinformation

be quiet! Pure Loop 2 FX - Processors flydende kølesystem - 240mm - (for: LGA1155, LGA2011, LGA1150, LGA2011-3, LGA1151, LGA2011 (Square ILM), LGA2011-3 (Square ILM), AM4, LGA2066, LGA1200, LGA1700, AM5) - kobber - 120 mm - alt sort

Produktspecifikationer

Mærke: Listan
Artikel nr.: BW013
EAN: 4260052189023
Varenr.: 1000727802
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Be quiet! Pure Loop 2 FX 240mm, water cooling (black) Vandkøling - GEEKD.dk
885 kr
Til butik
Be quiet! Pure Loop 2 FX 240mm, water cooling (black) Vandkøling - GEEKD.dk billede

Produktinformation

be quiet! Pure Loop 2 FX 240mm - Stilfuld og støjsvag vandkøling med ARGB Giv din PC optimal køling med be quiet! Pure Loop 2 FX 240mm. Denne effektive og næsten lydløse All-in-One vandkøler har to Light Wings PWM high-speed blæsere og dobbelt afkoblet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Vandkøling
EAN: 4260052189023
Varenr.: 51628435243344
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
be quiet! Pure Loop 2 FX Vandkøler 1-pack Sort 120 mm
969 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Be quiet! Pure Loop 2 FX 240mm, water cooling (black) Vandkøling - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Be quiet! Pure Loop 2 FX 240mm, water cooling (black) Vandkøling - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK625 kr664 krKøb
2CompuMail DK755 kr755 krKøb
3Geekd885 kr885 krKøb
4Ultrashop969 kr969 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Be quiet! Pure Loop 2 FX 240mm, water cooling (black) Vandkøling - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Be quiet! Pure Loop 2 FX 240mm, water cooling (black) Vandkøling - GEEKD.dk i 181 dage. Laveste pris i perioden er 625 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 814 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 703 kr.

Den nuværende pris på 625 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Be quiet! Pure Loop 2 FX 240mm, water cooling (black) Vandkøling - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Be quiet! Pure Loop 2 FX 240mm, water cooling (black) Vandkøling - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026625 kr3 kr (0%)
21. maj 2026628 kr3 kr (0%)
20. maj 2026631 kr6 kr (1%)
18. maj 2026637 kr3 kr (0%)
17. maj 2026640 kr3 kr (0%)
16. maj 2026643 kr3 kr (0%)
15. maj 2026646 kr6 kr (1%)
13. maj 2026652 kr3 kr (0%)
12. maj 2026655 kr3 kr (0%)
27. mar. 2026658 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret