Gå til hovedindhold

be quiet! Pure Rock LP - Processor-køler - (for: LGA1700, LGA1200, LGA1150, LGA1151, LGA1155, AM5, AM4) - aluminum med kobberbasis - 92 mm - sort

Pris fra 381 krtil 489 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 108 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 376 kr 21. apr.

Sammenlign priser på be quiet! Pure Rock LP - Processor-køler - (for: LGA1700, LGA1200, LGA1150, LGA1151, LGA1155, AM5, AM4) - aluminum med kobberbasis - 92 mm - sort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 381 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! Pure Rock LP - Processor-køler - (for: LGA1700, LGA1200, LGA1150, LGA1151, LGA1155, AM5, AM4) - aluminum med kobberbasis - 92 mm - sort
381 kr
Til butik
be quiet! Pure Rock LP - Processor-køler - (for: LGA1700, LGA1200, LGA1150, LGA1151, LGA1155, AM5, AM4) - aluminum med kobberbasis - 92 mm - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Be-Quiet!
Kategori: CPU køling
Farve: 2
Artikel nr.: BK034
EAN: 4260052189757
Varenr.: 9366311
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! Pure Rock LP Processor-køler 1-pack Sort 92 mm
382 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! Pure Rock LP - CPU Luftkøler - Max 31 dBA
388 kr
Til butik
be quiet! Pure Rock LP - CPU Luftkøler - Max 31 dBA billede

Produktinformation

CPU køler, luftkøler, passer til AMD Socket AM4 / AM5 & Intel LGA1150 / LGA1151 / LGA1155 / LGA1156 / LGA1200 / LGA1700, støjniveau: 13.3 - 30.6 dBA, Air flow: ? CFM, køler RPM: max 2500 ± 10%, PWM styret, 92mm køler, CPU max TDP: 100 watt, sort

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: CPU Koeler
Artikel nr.: BK034
EAN: 4260052189757
Varenr.: 3128843
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
be quiet! Pure Rock LP Processor-køler 1-pack Sort 92 mm CPU Køler - GEEKD.dk
408 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Be Quiet! Pure Rock LP processorkøler, sort
441 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
CPU-køler be quiet! Pure Rock LP 92 mm - sort (1-pack)
459 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
CPU-køler be quiet! Pure Rock LP 92 mm - sort (1-pack)
479 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
be quiet! Pure Rock LP Processor-køler 1-pack Sort 92 mm
489 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Pure Rock LP - Processor-køler - (for: LGA1700, LGA1200, LGA1150, LGA1151, LGA1155, AM5, AM4) - aluminum med kobberbasis - 92 mm - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Pure Rock LP - Processor-køler - (for: LGA1700, LGA1200, LGA1150, LGA1151, LGA1155, AM5, AM4) - aluminum med kobberbasis - 92 mm - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK381 kr420 krKøb
2CompuMail DK382 kr382 krKøb
3Proshop DK388 kr427 krKøb
4Geekd408 kr408 krKøb
5Teknikproffset DK441 kr500 krKøb
6Boligcenter DK459 kr459 krKøb
7Vivas DK479 kr548 krKøb
8Ultrashop489 kr489 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for be quiet! Pure Rock LP - Processor-køler - (for: LGA1700, LGA1200, LGA1150, LGA1151, LGA1155, AM5, AM4) - aluminum med kobberbasis - 92 mm - sort

PriceData har fulgt prisen på be quiet! Pure Rock LP - Processor-køler - (for: LGA1700, LGA1200, LGA1150, LGA1151, LGA1155, AM5, AM4) - aluminum med kobberbasis - 92 mm - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 358 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 382 kr.

Den nuværende pris på 381 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for be quiet! Pure Rock LP - Processor-køler - (for: LGA1700, LGA1200, LGA1150, LGA1151, LGA1155, AM5, AM4) - aluminum med kobberbasis - 92 mm - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for be quiet! Pure Rock LP - Processor-køler - (for: LGA1700, LGA1200, LGA1150, LGA1151, LGA1155, AM5, AM4) - aluminum med kobberbasis - 92 mm - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026381 kr1 kr (0%)
17. maj 2026382 kr1 kr (0%)
12. maj 2026381 kr1 kr (0%)
11. maj 2026382 kr1 kr (0%)
1. maj 2026381 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026380 kr2 kr (1%)
28. apr. 2026382 kr2 kr (1%)
25. apr. 2026380 kr4 kr (1%)
24. apr. 2026384 kr5 kr (1%)
22. apr. 2026379 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret