Gå til hovedindhold

be quiet! Pure Base 600 Window - Tower - ATX - sidepanel med vindue - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - sort - USB/Lyd

be quiet!ComputerkomponenterEAN: 4260052185445
Pris fra 652 krtil 909 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 257 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på be quiet! Pure Base 600 Window - Tower - ATX - sidepanel med vindue - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - sort - USB/Lyd og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 652 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! Pure Base 600 Window Tower ATX Sort
652 kr
Til butik
be quiet! Pure Base 600 Window Tower ATX Sort billede

Produktinformation

be quiet! Pure Base 600 Window - Tower - ATX - sidepanel med vindue - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - sort - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: Listan
Artikel nr.: BGW21
EAN: 4260052185445
Varenr.: 992179218
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! Pure Base 600 Window - Tower - ATX - sidepanel med vindue - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - sort - USB/Lyd
708 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! Pure Base 600 TG - Black - Kabinet - Miditower - Sort
712 kr
Til butik
be quiet! Pure Base 600 TG - Black - Kabinet - Miditower - Sort billede

Produktinformation

Miditower, ATX, ingen strømforsyning (understøtter ATX op til 210mm lang), front med 2x USB 3.2 Gen. 1 & lyd tilslutninger, up to 12x 2.5" (8 included) / up to 5x 3.5" (3 included) / up to 2x 5.25" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 360mm radiator, max grafikkortlængde: 42.5 cm, medfølgende kabinetkølere: 1 x 140mm front / 1 x 120mm bag, støjisoleret, med hærdet glas sidevindue, sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: BGW21
EAN: 4260052185445
Varenr.: 2686935
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
be quiet! PURE BASE 600 Window - black Kabinet - GEEKD.dk
758 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet be quiet! Pure Base 600 Window midi tower - sort
-8%889 kr
Før 969 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet be quiet! Pure Base 600 Window midi tower - sort
-8%909 kr
Før 989 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Pure Base 600 Window - Tower - ATX - sidepanel med vindue - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - sort - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Pure Base 600 Window - Tower - ATX - sidepanel med vindue - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - sort - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK652 kr652 krKøb
2CS MEGASTORE DK708 kr747 krKøb
3Proshop DK712 kr751 krKøb
4Geekd758 kr758 krKøb
5Boligcenter DK889 kr889 krKøb
6Vivas DK909 kr1.098 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for be quiet! Pure Base 600 Window - Tower - ATX - sidepanel med vindue - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - sort - USB/Lyd

PriceData har fulgt prisen på be quiet! Pure Base 600 Window - Tower - ATX - sidepanel med vindue - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - sort - USB/Lyd i 182 dage. Laveste pris i perioden er 652 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 765 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 727 kr.

Den nuværende pris på 652 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for be quiet! Pure Base 600 Window - Tower - ATX - sidepanel med vindue - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - sort - USB/Lyd. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for be quiet! Pure Base 600 Window - Tower - ATX - sidepanel med vindue - ingen strømforsyning (ATX / PS/2) - sort - USB/Lyd de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026652 kr17 kr (3%)
14. maj 2026669 kr17 kr (3%)
9. maj 2026652 kr46 kr (7%)
4. maj 2026698 kr6 kr (1%)
3. maj 2026704 kr6 kr (1%)
2. maj 2026710 kr12 kr (2%)
29. mar. 2026698 kr12 kr (2%)
14. mar. 2026710 kr2 kr (0%)
12. mar. 2026712 kr6 kr (1%)
11. mar. 2026718 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret