Gå til hovedindhold

Batteri Varta Watch V362 1stk/pak J-pack

VartaBatterierEAN: 4008496245727
Pris fra 8,3 krtil 32 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 23,7 kr (74% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 7,8 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Batteri Varta Watch V362 1stk/pak J-pack og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 8.3 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Varta Batteri V362 Sr58 1,55v 21mah
8,3 kr
Til butik
Varta Batteri V362 Sr58 1,55v 21mah billede

Produktinformation

Varta Watch og Electronic batterier anvendes til ure, lommeregner, bil alarmer, legetøj osv - Watch batteri Silver Oxide - 1,55V - 21mAh, V362 - Ø7,9mm - højde 2,1mm

Produktspecifikationer

Mærke: Varta
Kategori: Knapcellebatterier
EAN: 4008496245727
Varenr.: 33162
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VARTA Uhrenbatterie V362
10 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VARTA V 362 battery - silver oxide
28 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Varta V Knapcellebatterier SR58
32 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Batteri Varta Watch V362 1stk/pak J-pack koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Batteri Varta Watch V362 1stk/pak J-pack koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk8,3 kr8,3 krKøb
2CS MEGASTORE DK10 kr49 krKøb
3Proshop DK28 kr67 krKøb
4CompuMail DK32 kr32 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Batteri Varta Watch V362 1stk/pak J-pack

PriceData har fulgt prisen på Batteri Varta Watch V362 1stk/pak J-pack i 175 dage. Laveste pris i perioden er 7,8 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 28 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 10 kr.

Den nuværende pris på 8,3 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 70% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Batteri Varta Watch V362 1stk/pak J-pack. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Batteri Varta Watch V362 1stk/pak J-pack de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20268,3 kr
25. maj 20267,98 kr2,02 kr (20%)
24. maj 202610 kr2,02 kr (25%)
8. maj 20267,98 kr
6. maj 20267,88 kr20,12 kr (72%)
5. maj 202628 kr20,12 kr (255%)
24. apr. 20267,88 kr3,12 kr (28%)
23. apr. 202611 kr3,12 kr (40%)
3. apr. 20267,88 kr
24. mar. 20267,8 kr5,2 kr (40%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret