Gå til hovedindhold

Varta Varta V13GA/LR44 Alkalisk batteri - 1 pk.. 4276101401 Modsvarer: N/A

VartaBatterierEAN: 4008496297641
Pris fra 5,54 krtil 29 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 23,46 kr (81% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4,35 kr 5. apr.

Sammenlign priser på Varta Varta V13GA/LR44 Alkalisk batteri - 1 pk.. 4276101401 Modsvarer: N/A og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5.54 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Batteri V13Ga Lr44 1,5V 125Mah
5,54 kr
Til butik
Batteri V13Ga Lr44 1,5V 125Mah billede

Produktinformation

Varta Watch og Electronic batterier anvendes til ure, lommeregner, bil alarmer, legetøj osv - Electronic batteri alkaline - 1,5V - 125mAh, V13GA LR44 - Ø11,6mm - højde 5,4mm - Andre betegnelser: G13A, LR1154, L1154,RPX675, D76A, V13GA, PX76A, PX675A, GPA7...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Varta
Kategori: Plumbing
EAN: 4008496297641
Varenr.: 8014154137922
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Batteri v13ga lr44 1,5v 125mah
5,71 kr
Til butik
Batteri v13ga lr44 1,5v 125mah billede

Produktinformation

Varta Watch og Electronic batterier anvendes til ure, lommeregner, bil alarmer, legetøj osv- Electronic batteri alkaline- 1,5V - 125mAh, V13GA LR44- Ø11,6mm - højde 5,4mm- Andre betegnelser: G13A, LR1154, L1154,RPX675, D76A, V13GA, PX76A, PX675A, GPA76, 1...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Varta
Kategori: batteri (ikke genopladelig)
EAN: 4008496297641
Varenr.: 9494601016
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Varta Batteri V13ga Lr44 1,5v 125mah
7,49 kr
Til butik
Varta Batteri V13ga Lr44 1,5v 125mah billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Varta
Kategori: Knapcellebatterier
EAN: 4008496297641
Varenr.: 33175
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LR44/AG13 alkaline knapcelle - 1,5V / 125mAh (1 stk.)
11,39 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LR44/AG13 alkaline knapcelle - 1,5V / 125mAh (1 stk.)
11,39 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Batteri Knapcelle LR44 125 mAh VARTA
-11%12,24 kr
Før 13,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Batteri Varta Lr44 V13ga 1,5V 1 stk
12,44 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Varta Varta V13GA/LR44 Alkalisk batteri - 1 pk.. 4276101401 Modsvarer: N/A
-11%17 kr
Før 19 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VARTA V 13 GA
22 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Varta V Knapcellebatterier LR44
29 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varta Varta V13GA/LR44 Alkalisk batteri - 1 pk.. 4276101401 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varta Varta V13GA/LR44 Alkalisk batteri - 1 pk.. 4276101401 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk5,54 kr5,54 krKøb
2MaintainIt5,71 kr5,71 krKøb
3Elvvs.dk7,49 kr7,49 krKøb
4EL-GROSSISTEN11,39 kr11,39 krKøb
5EL-NETSALG11,39 kr11,39 krKøb
6Globaltools.dk12,24 kr12,24 krKøb
7Hertels Boresko12,44 kr12,44 krKøb
8InkClub DK17 kr17 krKøb
9Proshop DK22 kr61 krKøb
10CompuMail DK29 kr29 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Varta Varta V13GA/LR44 Alkalisk batteri - 1 pk.. 4276101401 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Varta Varta V13GA/LR44 Alkalisk batteri - 1 pk.. 4276101401 Modsvarer: N/A i 172 dage. Laveste pris i perioden er 4,17 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 11,39 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5 kr.

Den nuværende pris på 5,54 kr er 11% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Varta Varta V13GA/LR44 Alkalisk batteri - 1 pk.. 4276101401 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Varta Varta V13GA/LR44 Alkalisk batteri - 1 pk.. 4276101401 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20265,54 kr
19. maj 20265,71 kr
25. apr. 20265,54 kr
14. apr. 20265,48 kr
13. apr. 20265,65 kr
11. apr. 20265,48 kr1,13 kr (26%)
5. apr. 20264,35 kr
19. feb. 20264,23 kr
18. feb. 20264,35 kr1,56 kr (26%)
17. feb. 20265,91 kr1,56 kr (36%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret