Gå til hovedindhold

Varta batteri industrial pro alkaline LR14 MN1400 1.5V 20 stk.

VartaBatterierEAN: 4008496356522
Pris fra 69 krtil 331,56 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 262,56 kr (79% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 35 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Varta batteri industrial pro alkaline LR14 MN1400 1.5V 20 stk. og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Varta Batterie Alkaline, Baby, C,
69 kr
Til butik
Varta Batterie Alkaline, Baby, C, billede

Produktinformation

Oplev pålidelig energi med Varta Batterie Alkaline Baby C, varenummer 04014 211 111. Denne alkalinebatteri er designet til at levere langvarig og stabil strøm til en bred vifte af elektriske apparater. Uanset om du skal bruge dem til legetøj, fjernbetjeni...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Varta
Kategori: Standard Batterier
EAN: 4008496356522
Varenr.: 72280
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
98 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VARTA Industrial Pro C, 20-pakke LR14
134 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Varta Industrial LR14 / C type Standardbatterier 7800mAh 20
136 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Batteri Varta Industrial LR 1
144 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Varta Industrial C batteri, 1.5V, alkaline, 20-pak
193 kr
Til butik
Gå til Disconetto.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
VARTA 1.5 V Battery LR14 BABY C - Industrial 4014
309 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Batteri VARTA Industrial C
331,56 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varta batteri industrial pro alkaline LR14 MN1400 1.5V 20 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varta batteri industrial pro alkaline LR14 MN1400 1.5V 20 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop69 kr69 krKøb
2Hobbix98 kr98 krKøb
3Proshop DK134 kr173 krKøb
4CompuMail DK136 kr136 krKøb
5CS MEGASTORE DK144 kr183 krKøb
6WATTOO.DK193 kr193 krKøb
7Disconetto.dk309 kr309 krKøb
8RedOffice Konpap331,56 kr331,56 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Varta batteri industrial pro alkaline LR14 MN1400 1.5V 20 stk.

PriceData har fulgt prisen på Varta batteri industrial pro alkaline LR14 MN1400 1.5V 20 stk. i 183 dage. Laveste pris i perioden er 35 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 132 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 89 kr.

Den nuværende pris på 69 kr er 22% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Varta batteri industrial pro alkaline LR14 MN1400 1.5V 20 stk.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Varta batteri industrial pro alkaline LR14 MN1400 1.5V 20 stk. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202669 kr34 kr (97%)
21. mar. 202635 kr34 kr (49%)
13. mar. 202669 kr29 kr (30%)
12. mar. 202698 kr29 kr (42%)
3. mar. 202669 kr29 kr (30%)
2. mar. 202698 kr29 kr (42%)
28. feb. 202669 kr29 kr (30%)
27. feb. 202698 kr29 kr (42%)
1. feb. 202669 kr60 kr (47%)
31. jan. 2026129 kr60 kr (87%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret