Gå til hovedindhold

Varta Industrial 4003 - Batteri 4 x AAA - Alkaline - 1250 mAh

VartaBatterierEAN: 4008496356737
Pris fra 13,75 krtil 35 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 21,25 kr (61% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 11,25 kr 4. apr.

Sammenlign priser på Varta Industrial 4003 - Batteri 4 x AAA - Alkaline - 1250 mAh og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 13.75 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Batteri alkaline aaa lr03-4 fo
13,75 kr
Til butik
Batteri alkaline aaa lr03-4 fo billede

Produktinformation

Alkaline batteri- 1,5V - AAA / LR03-4- Foliepakket- Kapacitet: 1220 mAh- Dimensioner: 44,5 mm x 10,5 mm- Volumen: 3,8 ccm- Vægt: 11 g- Karton indeholder 600 stk

Produktspecifikationer

Mærke: Varta
Kategori: batteri (ikke genopladelig)
EAN: 4008496356737
Varenr.: 0894100200
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Batteri Alkaline Aaa Lr03-4 Fo
13,8 kr
Til butik
Batteri Alkaline Aaa Lr03-4 Fo billede

Produktinformation

Alkaline batteri - 1,5V - AAA / LR03-4 - Foliepakket - Kapacitet: 1220 mAh - Dimensioner: 44,5 mm x 10,5 mm - Volumen: 3,8 ccm - Vægt: 11 g - Karton indeholder 600 stk Alkaline batteri 1,5V AAA LR03 foliepakket 4 stk Søgetermer: 0894100200 - 4003211304 -...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plumbing
EAN: 4008496356737
Varenr.: 8810375905617
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Varta Industrial 4003 - Batteri 4 x AAA - Alkaline - 1250 mAh
16 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BATTERI ALKALINE AAA LR03-4 FO
17,64 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VARTA Industrial 4003
28 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Varta Industrial AAA type Standardbatterier 1250mAh 4
35 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varta Industrial 4003 - Batteri 4 x AAA - Alkaline - 1250 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varta Industrial 4003 - Batteri 4 x AAA - Alkaline - 1250 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt13,75 kr13,75 krKøb
2Billigelogvvs.dk13,8 kr13,8 krKøb
3CS MEGASTORE DK16 kr55 krKøb
4EL-GROSSISTEN17,64 kr17,64 krKøb
5Proshop DK28 kr67 krKøb
6CompuMail DK35 kr35 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Varta Industrial 4003 - Batteri 4 x AAA - Alkaline - 1250 mAh

PriceData har fulgt prisen på Varta Industrial 4003 - Batteri 4 x AAA - Alkaline - 1250 mAh i 168 dage. Laveste pris i perioden er 10,5 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 19,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 13 kr.

Den nuværende pris på 13,75 kr er 6% over normalprisen. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Varta Industrial 4003 - Batteri 4 x AAA - Alkaline - 1250 mAh. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Varta Industrial 4003 - Batteri 4 x AAA - Alkaline - 1250 mAh de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. apr. 202613,75 kr
14. apr. 202613,61 kr
13. apr. 202613,75 kr
11. apr. 202613,61 kr2,36 kr (21%)
4. apr. 202611,25 kr
3. apr. 202611,45 kr
29. mar. 202611,25 kr
27. mar. 202611,45 kr
11. mar. 202611,25 kr
10. mar. 202611,45 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret