Gå til hovedindhold

Varta Varta Industrial Pro 9V batteri - Bulk 20 stk 4022211111 Modsvarer: N/A

VartaBatterierEAN: 4008496356805
Pris fra 35 krtil 464,73 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 429,73 kr (92% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Varta Varta Industrial Pro 9V batteri - Bulk 20 stk 4022211111 Modsvarer: N/A og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 35 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Varta Industrial 9V Standardbatterier 580mAh
35 kr
Til butik
Varta Industrial 9V Standardbatterier 580mAh billede

Produktinformation

Varta Industrial - Batteri 9V - Alkalisk - 580 mAh

Produktspecifikationer

Mærke: Varta
Artikel nr.: 04022211111
EAN: 4008496356805
Varenr.: 992186834
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Batteri Varta Industrial Pro 6LR61 9V 20stk/pak
172 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Varta Varta Industrial Pro 9V batteri - Bulk 20 stk 4022211111 Modsvarer: N/A
-10%179 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Varta batteri industrial pro alkaline 9V e-block 4022 6LR61 MN1604 20 stk.
179 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Batteri Varta Industrial pro 9V 20 stk
405,94 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Batteri VARTA Industrial 9V
464,73 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varta Varta Industrial Pro 9V batteri - Bulk 20 stk 4022211111 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varta Varta Industrial Pro 9V batteri - Bulk 20 stk 4022211111 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK35 kr35 krKøb
2CS MEGASTORE DK172 kr211 krKøb
3InkClub DK179 kr179 krKøb
4Hobbix179 kr179 krKøb
5Hertels Boresko405,94 kr405,94 krKøb
6RedOffice Konpap464,73 kr464,73 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Varta Varta Industrial Pro 9V batteri - Bulk 20 stk 4022211111 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Varta Varta Industrial Pro 9V batteri - Bulk 20 stk 4022211111 Modsvarer: N/A i 181 dage. Laveste pris i perioden er 35 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 197 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 153 kr.

Den nuværende pris på 35 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Varta Varta Industrial Pro 9V batteri - Bulk 20 stk 4022211111 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Varta Varta Industrial Pro 9V batteri - Bulk 20 stk 4022211111 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202635 kr9 kr (20%)
20. maj 202644 kr9 kr (26%)
22. apr. 202635 kr9 kr (20%)
21. mar. 202644 kr133 kr (75%)
20. mar. 2026177 kr142 kr (406%)
19. mar. 202635 kr142 kr (80%)
17. mar. 2026177 kr4 kr (2%)
16. mar. 2026173 kr4 kr (2%)
12. mar. 2026177 kr1 kr (1%)
8. mar. 2026178 kr143 kr (409%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret