Gå til hovedindhold

Baseus Bass 30 Max Trådløse Hovedtelefoner. Sort

BaseusHovedtelefoner og headsetEAN: 6932172657826
Pris fra 145 krtil 310 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 165 kr (53% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Baseus Bass 30 Max Trådløse Hovedtelefoner. Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 145 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Baseus Bass 30 Max Wireless Headphones (black)
145 kr
Til butik
Baseus Bass 30 Max Wireless Headphones (black) billede

Produktinformation

Baseus Bass 30 Max Headset Trådløs Opkald/musik USB Type-C Bluetooth Sort

Produktspecifikationer

Mærke: Baseus
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: A00070700121-00
EAN: 6932172657826
Varenr.: 3311518
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Baseus Bass 30 Max Stereo Trådløs Headset Sort
239 kr
Til butik
Baseus Bass 30 Max Stereo Trådløs Headset Sort billede

Produktinformation

Baseus Bass 30 Max Wireless On-Ear Black Oplev uovertruffen lydkvalitet med Baseus Bass 30 Max Wireless On-Ear Black. Disse trådløse hovedtelefoner er designet til at give dig en fordybende lytteoplevelse med dyb bas og klare toner. Den ergonomiske on-ear...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BASEUS
Kategori: Computerlyd & Headsets
EAN: 6932172657826
Varenr.: 76486
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Baseus Bass 30 Max Trådløse Hovedtelefoner. Sort
-31%310 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Baseus Bass 30 Max Trådløse Hovedtelefoner. Sort billede

Produktinformation

Tag din lydoplevelse til næste niveau med Baseus Bass 30 Max trådløse hovedtelefoner. Få kraftfuld lyd, komfort og stil i én komplet pakke. Lydkvalitet og komfort i topklasse Oplev en lydoplevelse i særklasse med Baseus Bass 30 Max trådløse hovedtele...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Trådløse høretelefoner
EAN: 6932172657826
Varenr.: 213281

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Baseus Bass 30 Max Trådløse Hovedtelefoner. Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Baseus Bass 30 Max Trådløse Hovedtelefoner. Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK145 kr184 krKøb
2Ultrashop239 kr239 krKøb
3Superprice.dk310 kr310 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Baseus Bass 30 Max Trådløse Hovedtelefoner. Sort

PriceData har fulgt prisen på Baseus Bass 30 Max Trådløse Hovedtelefoner. Sort i 139 dage. Laveste pris i perioden er 145 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 239 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 200 kr.

Den nuværende pris på 145 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Baseus Bass 30 Max Trådløse Hovedtelefoner. Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Baseus Bass 30 Max Trådløse Hovedtelefoner. Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026145 kr7 kr (5%)
15. apr. 2026152 kr42 kr (22%)
14. apr. 2026194 kr1 kr (1%)
13. apr. 2026195 kr1 kr (1%)
21. mar. 2026196 kr1 kr (1%)
20. mar. 2026197 kr1 kr (1%)
18. mar. 2026198 kr1 kr (1%)
17. mar. 2026199 kr1 kr (1%)
16. mar. 2026200 kr1 kr (0%)
15. mar. 2026201 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret