Gå til hovedindhold

JBL Tune 520 BT Headset Trådløs Opkald/musik USB Type-C Bluetooth Sort

JBLHovedtelefoner og headsetEAN: 6925281964725
Pris fra 268 krtil 398 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 130 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 254 kr 11. apr.

Sammenlign priser på JBL Tune 520 BT Headset Trådløs Opkald/musik USB Type-C Bluetooth Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 268 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
JBL TUNE 520BT Trådløs Hovedtelefoner Sort
268 kr
Til butik
JBL TUNE 520BT Trådløs Hovedtelefoner Sort billede

Produktinformation

JBL TUNE 520BT - Hovedtelefoner med mik. - på øret - Bluetooth - trådløs - sort

Produktspecifikationer

Mærke: JBL
Artikel nr.: JBLT520BTBLKEU
EAN: 6925281964725
Varenr.: 1001099396
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse hovedtelefoner JBL Tune 520BT - sort
-11%309 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløse hovedtelefoner JBL Tune 520BT - sort billede

Produktinformation

JBL TUNE 520BT - Hovedtelefoner med mik. - på øret - Bluetooth - trådløs - sortGenereltFarve: SortProdukttype: Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløsVægt: 157 gLydudgangBlænder: 33 mmBluetooth-profiler: Hands-Free Profile (HFP)Advanced Audio Distribution Profile (A2DP)Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP)Bluetooth-version: Bluetooth 5.3Foldbar: JaForbindelsesteknologi: TrådløsFølsomhed: 102 dBFrekvensrespons: 20 - 20000 HzHovedtelefonmodeller: På øretHovedtelefonteknologi: DynamiskImpedans: 30 OhmJusterbart pandebånd: JaLydeffekter: Pure BassLydudgangsmodus: StereoMaks. lydtryk: 95 dBTrådløs teknologi: BluetoothMikrofonFormfaktor: IndbyggetFølsomhed: -29 dBFjernbetjeningStyring: LydstyrkeTrådløs forbindelseModulationstype: GFSK8-DPSK4-DQPSKRadiofrekvensområde: 2.4 - 2.4835GHzInternet of Things (IoT)Intelligent assistent: Google Assistant-klar, Siri-klarInternet of Things (IoT) kompatibel: JaDiverse

Produktspecifikationer

Mærke: JBL
Kategori: Høretelefoner
Vægt: 0.38g
EAN: 6925281964725
Varenr.: 1813143
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse hovedtelefoner JBL Tune 520BT - sort
-11%329 kr
Før 369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløse hovedtelefoner JBL Tune 520BT - sort billede

Produktinformation

JBL TUNE 520BT - Hovedtelefoner med mik. - på øret - Bluetooth - trådløs - sortGenereltFarve: SortProdukttype: Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløsVægt: 157 gLydudgangBlænder: 33 mmBluetooth-profiler: Hands-Free Profile (HFP)Advanced Audio Distribution Profile (A2DP)Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP)Bluetooth-version: Bluetooth 5.3Foldbar: JaForbindelsesteknologi: TrådløsFølsomhed: 102 dBFrekvensrespons: 20 - 20000 HzHovedtelefonmodeller: På øretHovedtelefonteknologi: DynamiskImpedans: 30 OhmJusterbart pandebånd: JaLydeffekter: Pure BassLydudgangsmodus: StereoMaks. lydtryk: 95 dBTrådløs teknologi: BluetoothMikrofonFormfaktor: IndbyggetFølsomhed: -29 dBFjernbetjeningStyring: LydstyrkeTrådløs forbindelseModulationstype: GFSK8-DPSK4-DQPSKRadiofrekvensområde: 2.4 - 2.4835GHzInternet of Things (IoT)Intelligent assistent: Google Assistant-klar, Siri-klarInternet of Things (IoT) kompatibel: JaDiverseKabeloplysninger: USB-C kabelUdstyr inkluderet: OpladningskabelEffektBatteri: Batteri til hovedtelefon genopladelig - LitiumionDriftstid (op til): 57 time(r)Genopladningstid: 2 time(r)Kapacitet: 450 mAhRun Time detaljer: Løbende playback (med 5 min opladning): op til 3 timer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JBL
Kategori: Høretelefoner
Vægt: 0.38g
EAN: 6925281964725
Varenr.: 1813143
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
JBL TUNE 520BT Trådløs Hovedtelefoner Sort
349 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
JBL Tune 520 BT Headset Trådløs Opkald/musik USB Type-C Bluetooth Sort
398 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JBL Tune 520 BT Headset Trådløs Opkald/musik USB Type-C Bluetooth Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JBL Tune 520 BT Headset Trådløs Opkald/musik USB Type-C Bluetooth Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK268 kr268 krKøb
2Boligcenter DK309 kr309 krKøb
3Vivas DK329 kr398 krKøb
4Ultrashop349 kr349 krKøb
5Superprice.dk398 kr398 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for JBL Tune 520 BT Headset Trådløs Opkald/musik USB Type-C Bluetooth Sort

PriceData har fulgt prisen på JBL Tune 520 BT Headset Trådløs Opkald/musik USB Type-C Bluetooth Sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 246 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 282 kr.

Den nuværende pris på 268 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for JBL Tune 520 BT Headset Trådløs Opkald/musik USB Type-C Bluetooth Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for JBL Tune 520 BT Headset Trådløs Opkald/musik USB Type-C Bluetooth Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026268 kr11 kr (4%)
27. maj 2026279 kr14 kr (5%)
24. maj 2026265 kr1 kr (0%)
23. maj 2026264 kr5 kr (2%)
21. maj 2026269 kr1 kr (0%)
19. maj 2026268 kr23 kr (8%)
18. maj 2026291 kr27 kr (10%)
17. maj 2026264 kr32 kr (11%)
16. maj 2026296 kr23 kr (8%)
9. maj 2026273 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret