Gå til hovedindhold

JVC stereo headphones powerful bass HA-S180-B Sorte

JVCHovedtelefoner og headsetEAN: 4975769424854
Pris fra 149 krtil 168 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 19 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 140 kr 1. maj

Sammenlign priser på JVC stereo headphones powerful bass HA-S180-B Sorte og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
JVC stereo headphones powerful bass HA-S180-B Sorte
149 kr
Til butik
JVC stereo headphones powerful bass HA-S180-B Sorte billede

Produktinformation

JVC stereo headphones powerful bass HA-S180-B Sorte Kvalitets hovedtelefon fra JVC gengiver lyd i høj kvalitet takket være en neodymium driver på 30 mm. Hovedtelefonerne er specielt designet til at gengive dybe og kraftige bastoner. Hovedtelefonerne

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør
EAN: 4975769424854
Varenr.: 4975769424854
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
JVC HA-S180 lightweight headphones. Black
158 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
JVC HA S180 Kabling Hovedtelefoner Sort
168 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JVC stereo headphones powerful bass HA-S180-B Sorte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JVC stereo headphones powerful bass HA-S180-B Sorte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix149 kr149 krKøb
2Proshop DK158 kr197 krKøb
3CompuMail DK168 kr168 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for JVC stereo headphones powerful bass HA-S180-B Sorte

PriceData har fulgt prisen på JVC stereo headphones powerful bass HA-S180-B Sorte i 113 dage. Laveste pris i perioden er 124 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 158 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 147 kr.

Den nuværende pris på 149 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for JVC stereo headphones powerful bass HA-S180-B Sorte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for JVC stereo headphones powerful bass HA-S180-B Sorte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026149 kr5 kr (3%)
17. maj 2026154 kr5 kr (3%)
10. maj 2026149 kr1 kr (1%)
9. maj 2026148 kr1 kr (1%)
5. maj 2026149 kr9 kr (6%)
1. maj 2026140 kr16 kr (13%)
28. feb. 2026124 kr24 kr (16%)
24. feb. 2026148 kr1 kr (1%)
10. feb. 2026149 kr9 kr (6%)
9. feb. 2026158 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret