Gå til hovedindhold

Balsam Meraki Volumising Conditioner 490 ml - fugtgivende med provitamin B5 & økologisk kokosolie

MerakiConditionersEAN: 5707644765252
Pris fra 119,95 krtil 201 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 81,05 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 89,5 kr 23. maj

Sammenlign priser på Balsam Meraki Volumising Conditioner 490 ml - fugtgivende med provitamin B5 & økologisk kokosolie og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119.95 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Meraki - Volumising conditioner
-40%119,95 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Meraki - Volumising conditioner billede

Produktinformation

En volumenbalsam fra Meraki, der giver dit hår et sundt look og masser af elasticitet. Fugtgivende provitamin B5 og økologisk kokosolie nærer og blødgør dit hår uden at tynge det. For at sikre et let og silkeblødt look er formlen rig på ærteprotein, som l...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
EAN: 5707644765252
Varenr.: MK309770215
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Meraki Volumising Conditioner 490 ml
-39%121,43 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Meraki Volumising Conditioner 490 ml billede

Produktinformation

Meraki Volumising Conditioner er en lækker balsam, som giver håret volumen og er derfor velegnet til fint og tyndt hår. Den tilfører masser af næring og pleje til håret, så det får et mere sundt og fyldigt udseende. Meraki Volumising Conditioner er berige...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Shampoo & Conditioner
EAN: 5707644765252
Varenr.: 92367
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Meraki Volumising Conditioner, 490ml.
121,95 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Meraki Award Winning Volumising Conditioner 490
136 kr
Til butik
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Meraki hair care volumising conditioner 490ml
139 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Meraki Prisvindende Volumising Conditioner 490 ml (309770215)
178 kr
Til butik
Gå til Mostersskur.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Balsam "Volumising" ECO - Meraki - 490 ml
179 kr
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Balsam Meraki Volumising Conditioner 490 ml - fugtgivende med provitamin B5 & økologisk kokosolie
179 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Meraki Volumising Balsam - 490 ml
184,95 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Meraki Volumising Conditioner 490 ml
201 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Balsam Meraki Volumising Conditioner 490 ml - fugtgivende med provitamin B5 & økologisk kokosolie koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Balsam Meraki Volumising Conditioner 490 ml - fugtgivende med provitamin B5 & økologisk kokosolie koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rikki Tikki Shop119,95 kr119,95 krKøb
2NiceHair.dk121,43 kr121,43 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk121,95 kr121,95 krKøb
4Proshop DK136 kr175 krKøb
5Hobbix139 kr139 krKøb
6Teknikproffset DK178 kr237 krKøb
7Mostersskur.dk179 kr179 krKøb
8Likehome.dk179 kr179 krKøb
9Kids-world.dk184,95 kr184,95 krKøb
10NordicFeel DK201 kr201 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Balsam Meraki Volumising Conditioner 490 ml - fugtgivende med provitamin B5 & økologisk kokosolie

PriceData har fulgt prisen på Balsam Meraki Volumising Conditioner 490 ml - fugtgivende med provitamin B5 & økologisk kokosolie i 174 dage. Laveste pris i perioden er 89,5 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 120,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 107 kr.

Den nuværende pris på 119,95 kr er 12% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Balsam Meraki Volumising Conditioner 490 ml - fugtgivende med provitamin B5 & økologisk kokosolie. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Balsam Meraki Volumising Conditioner 490 ml - fugtgivende med provitamin B5 & økologisk kokosolie de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026119,95 kr30,45 kr (34%)
23. maj 202689,5 kr30,45 kr (25%)
22. maj 2026119,95 kr30,45 kr (34%)
27. mar. 202689,5 kr27,5 kr (24%)
26. mar. 2026117 kr27,5 kr (31%)
17. feb. 202689,5 kr31,45 kr (26%)
16. feb. 2026120,95 kr31,45 kr (35%)
14. feb. 202689,5 kr31,45 kr (26%)
13. feb. 2026120,95 kr31,45 kr (35%)
16. jan. 202689,5 kr31,45 kr (26%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret