Gå til hovedindhold

Balsam Meraki Moisturising Conditioner - intensivt fugtboost med kokosolie & Provitamin B5, 490 ml

MerakiConditionersEAN: 5707644787308
Pris fra 119,95 krtil 208 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 88,05 kr (42% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 89 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Balsam Meraki Moisturising Conditioner - intensivt fugtboost med kokosolie & Provitamin B5, 490 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119.95 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Meraki - Balsam, Moisturizing, 490 ml
-40%119,95 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Meraki - Balsam, Moisturizing, 490 ml billede

Produktinformation

Reparer tørt hår og genskab dets glans med denne fugtgivende balsam fra Meraki. Provitamin B5 og kokosolie giver dit hår det intense fugtboost og den pleje, det har brug for. Et vegetabilsk protein og ricinusolie-kompleks styrker og genopbygger hvert hårs...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
EAN: 5707644787308
Varenr.: MK309770217
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Meraki Moisturising Conditioner, 490ml.
121,95 kr
Til butik
Gå til Mostersskur.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Balsam "Moisturising" ECO - Meraki - 490 ml
179 kr
Til butik
Balsam "Moisturising" ECO - Meraki - 490 ml billede

Produktinformation

Indhold: 490ml Lækker økologisk certificeret balsam fra Meraki. Balsammen er fugtgivende og er rigtig god til dig med tørt hår. Samtidig er den nærende og indeholder provitamin B5 og rødbedeekstrakt, som gir en dejlig blødhed. Den har en mild duft

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Meraki - livsstilsprodukter
EAN: 5707644787308
Varenr.: 12767
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Balsam Meraki Moisturising Conditioner - intensivt fugtboost med kokosolie & Provitamin B5, 490 ml
179 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Meraki Balsam - 490 ml - Moisturising
179,95 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Meraki Moisturising Conditioner 490 ml
208 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Balsam Meraki Moisturising Conditioner - intensivt fugtboost med kokosolie & Provitamin B5, 490 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Balsam Meraki Moisturising Conditioner - intensivt fugtboost med kokosolie & Provitamin B5, 490 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rikki Tikki Shop119,95 kr119,95 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk121,95 kr121,95 krKøb
3Mostersskur.dk179 kr179 krKøb
4Likehome.dk179 kr179 krKøb
5Kids-world.dk179,95 kr179,95 krKøb
6NordicFeel DK208 kr208 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Balsam Meraki Moisturising Conditioner - intensivt fugtboost med kokosolie & Provitamin B5, 490 ml

PriceData har fulgt prisen på Balsam Meraki Moisturising Conditioner - intensivt fugtboost med kokosolie & Provitamin B5, 490 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 89 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 120,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 105 kr.

Den nuværende pris på 119,95 kr er 14% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Balsam Meraki Moisturising Conditioner - intensivt fugtboost med kokosolie & Provitamin B5, 490 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Balsam Meraki Moisturising Conditioner - intensivt fugtboost med kokosolie & Provitamin B5, 490 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026119,95 kr30,45 kr (34%)
23. maj 202689,5 kr30,45 kr (25%)
22. maj 2026119,95 kr30,45 kr (34%)
20. apr. 202689,5 kr
18. apr. 202689 kr
27. mar. 202689,5 kr28,5 kr (24%)
26. mar. 2026118 kr28,5 kr (32%)
17. feb. 202689,5 kr31,45 kr (26%)
16. feb. 2026120,95 kr31,45 kr (35%)
14. feb. 202689,5 kr31,45 kr (26%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret