Gå til hovedindhold

Hårkur og balsam Schwarzkopf Repair Conditioner Repair Rescue BC Bonacure 200 ml

SchwarzkopfConditionersEAN: 4045787723953
Pris fra 87,3 krtil 227 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 139,7 kr (62% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 69 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Hårkur og balsam Schwarzkopf Repair Conditioner Repair Rescue BC Bonacure 200 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 87.3 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Schwarzkopf BC Repair Rescue Conditioner 200 ml
-48%87,3 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Schwarzkopf BC Repair Rescue Conditioner 200 ml billede

Produktinformation

Schwarzkopf BC Repair Rescue Conditioner er en lækker og cremet conditioner til skadet hår. Den har en utrolig **effektiv formel**, som indkapsler hvert enkelt hårstrå, som giver en **glat overflade** og **forbedrer elasticiteten**. Derudover udfylder og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Schwarzkopf
Kategori: Shampoo & Conditioner
EAN: 4045787723953
Varenr.: 99111
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Schwarzkopf BC Repair Rescue conditioner, 200 ml.
-35%103,35 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Schwarzkopf BC Repair Rescue conditioner, 200 ml. billede

Produktinformation

Schwarzkopf BC Conditioner Repair Rescue i 200 ml er din redning til at genoplive og styrke skadet og tørt hår. Denne balsam er specielt formuleret til at reparere og genopbygge hårets struktur, samtidig med at den tilfører intensiv fugt og glans. Nøgleeg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Schwarzkopf
Kategori: Schwarzkopf
EAN: 4045787723953
Varenr.: SCHWA0577
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Repair Rescue Conditioner 20
-21%104 kr
Før 131 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Repair Rescue Conditioner 20 billede

Produktinformation

Når håret er beskadiget, kan dette ses ved at det mister modstandsdygtighed, dets sunde udseende og glans, og det er ikke nok at blot sminke over problemet. Med BC Bonacure Repair Rescue Conditioner kan du fjerne 3 års skader med kun én behandling.

Produktspecifikationer

Kategori: Balsam
Artikel nr.: 2708498
EAN: 4045787723953
Varenr.: 3243424
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Repair Rescue Conditioner Ar
106 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Schwarzkopf BC Bonacure Repair Rescue Conditioner Arginine 200 ml
129 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Schwarzkopf Professional Bc Repair Rescue Conditioner - 200 ml
165 kr
Til butik
Gå til Spartoo DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Hårkur og balsam Schwarzkopf Repair Conditioner Repair Rescue BC Bonacure 200 ml
-17%227 kr
Før 274 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hårkur og balsam Schwarzkopf Repair Conditioner Repair Rescue BC Bonacure 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hårkur og balsam Schwarzkopf Repair Conditioner Repair Rescue BC Bonacure 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk87,3 kr87,3 krKøb
2Brandshop103,35 kr103,35 krKøb
3Cocopanda DK104 kr104 krKøb
4Lyko DK106 kr106 krKøb
5Beautycos DK129 kr158 krKøb
6NordicFeel DK165 kr165 krKøb
7Spartoo DK227 kr265 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hårkur og balsam Schwarzkopf Repair Conditioner Repair Rescue BC Bonacure 200 ml

PriceData har fulgt prisen på Hårkur og balsam Schwarzkopf Repair Conditioner Repair Rescue BC Bonacure 200 ml i 177 dage. Laveste pris i perioden er 69 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 101 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 87 kr.

Den nuværende pris på 87,3 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Hårkur og balsam Schwarzkopf Repair Conditioner Repair Rescue BC Bonacure 200 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Hårkur og balsam Schwarzkopf Repair Conditioner Repair Rescue BC Bonacure 200 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202687,3 kr1,35 kr (2%)
23. maj 202685,95 kr1,35 kr (2%)
20. maj 202687,3 kr8,65 kr (9%)
9. maj 202695,95 kr5,05 kr (5%)
7. maj 2026101 kr10 kr (11%)
30. apr. 202691 kr
25. apr. 202691,95 kr7,05 kr (7%)
24. apr. 202699 kr8 kr (9%)
23. apr. 202691 kr8 kr (8%)
22. apr. 202699 kr8 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret