Gå til hovedindhold

Bahco 1952M-36, 36 mm, Krom, Stål, Krom, Mat, 15°

BAHCORedskaberEAN: 7314151057428
Pris fra 460 krtil 604,44 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 144,44 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 393 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Bahco 1952M-36, 36 mm, Krom, Stål, Krom, Mat, 15° og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 460 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BAHCO 1952M-36 combination wrench
460 kr
Til butik
BAHCO 1952M-36 combination wrench billede

Produktinformation

Bahco 1952M-36 ringgaffelnøgle

Produktspecifikationer

Mærke: BAHCO
Kategori: Haandvaerktoej
Artikel nr.: 1952M-36
EAN: 7314151057428
Varenr.: 3192398
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ringgaffelnøgle 1952M DIN 3113B 36mm
478 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ringgaffelnøgle 1952M 36 mm
-37%498,18 kr
Før 785 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ringgaffelnøgle 1952M 36 mm billede

Produktinformation

Ring-gaffelnøgle i metriske mål. Standarder: ISO 691, ISO 7738, ISO 3318, ISO 1711-1 og DIN 3113. Materiale: Højtlegeret stål. Slankt hoved og gaffelvinkel på 15 °. Ring med indv. 12kt. Dynamic Drive profil, sikrer deformering af bolte og møtrikker. Rin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Skruenøgler
EAN: 7314151057428
Varenr.: 287108
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bahco ringgaffelnøgle 36 mm
537 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Bahco Ringgaffelnøgle 36 mm, 1952M-36
583,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
RINGGAFFELNØGLE 36MM
604,44 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco 1952M-36, 36 mm, Krom, Stål, Krom, Mat, 15° koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco 1952M-36, 36 mm, Krom, Stål, Krom, Mat, 15° koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK460 kr499 krKøb
2CS MEGASTORE DK478 kr517 krKøb
3Globaltools.dk498,18 kr498,18 krKøb
4Elvvs.dk537 kr537 krKøb
5vvsfittings.dk583,75 kr583,75 krKøb
6EL-GROSSISTEN604,44 kr604,44 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bahco 1952M-36, 36 mm, Krom, Stål, Krom, Mat, 15°

PriceData har fulgt prisen på Bahco 1952M-36, 36 mm, Krom, Stål, Krom, Mat, 15° i 132 dage. Laveste pris i perioden er 393 kr (registreret d. 7. marts 2026), højeste er 460 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 425 kr.

Den nuværende pris på 460 kr er 8% over normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Bahco 1952M-36, 36 mm, Krom, Stål, Krom, Mat, 15°. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Bahco 1952M-36, 36 mm, Krom, Stål, Krom, Mat, 15° de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. apr. 2026460 kr47 kr (11%)
8. apr. 2026413 kr20 kr (5%)
25. mar. 2026393 kr67 kr (15%)
17. mar. 2026460 kr67 kr (17%)
7. mar. 2026393 kr20 kr (5%)
5. feb. 2026413 kr38 kr (8%)
4. feb. 2026451 kr38 kr (9%)
21. jan. 2026413 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret