Gå til hovedindhold

Bahco 1952M-11, 11 mm, Krom, Stål, Krom, Mat, 15°

BAHCORedskaberEAN: 7314151057220
Pris fra 52 krtil 64 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 12 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 49 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Bahco 1952M-11, 11 mm, Krom, Stål, Krom, Mat, 15° og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 52 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BAHCO Ringgaffelnøgle 11 mm, 1952m-11
52 kr
Til butik
BAHCO Ringgaffelnøgle 11 mm, 1952m-11 billede

Produktinformation

Bahco 1952M-11 ringgaffelnøgle

Produktspecifikationer

Mærke: BAHCO
Kategori: Vaerktoej
Artikel nr.: 1952M-11
EAN: 7314151057220
Varenr.: 2948372
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ringgaffelnøgle 1952M 11 mm
-37%59,45 kr
Før 93,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ringgaffelnøgle 1952M 11 mm billede

Produktinformation

Ring-gaffelnøgle i metriske mål. Standarder: ISO 691, ISO 7738, ISO 3318, ISO 1711-1 og DIN 3113. Materiale: Højtlegeret stål. Slankt hoved og gaffelvinkel på 15 °. Ring med indv. 12kt. Dynamic Drive profil, sikrer deformering af bolte og møtrikker. Rin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Skruenøgler
EAN: 7314151057220
Varenr.: 287082
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco 1952M-11, 11 mm, Krom, Stål, Krom, Mat, 15°
62 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bahco ringgaffelnøgle 11 mm
64 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco 1952M-11, 11 mm, Krom, Stål, Krom, Mat, 15° koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco 1952M-11, 11 mm, Krom, Stål, Krom, Mat, 15° koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK52 kr91 krKøb
2Globaltools.dk59,45 kr59,45 krKøb
3CS MEGASTORE DK62 kr101 krKøb
4Elvvs.dk64 kr64 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bahco 1952M-11, 11 mm, Krom, Stål, Krom, Mat, 15°

PriceData har fulgt prisen på Bahco 1952M-11, 11 mm, Krom, Stål, Krom, Mat, 15° i 163 dage. Laveste pris i perioden er 49 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 57,55 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 51 kr.

Den nuværende pris på 52 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Bahco 1952M-11, 11 mm, Krom, Stål, Krom, Mat, 15°. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Bahco 1952M-11, 11 mm, Krom, Stål, Krom, Mat, 15° de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 202652 kr2 kr (4%)
5. maj 202650 kr1 kr (2%)
21. apr. 202649 kr3 kr (6%)
26. feb. 202652 kr2 kr (4%)
13. feb. 202650 kr1 kr (2%)
31. jan. 202651 kr6,55 kr (11%)
29. jan. 202657,55 kr6,55 kr (13%)
20. jan. 202651 kr1 kr (2%)
21. dec. 202550 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret