Gå til hovedindhold

Bahco 1952M-8, 8 mm, Krom, Stål, Krom, Mat, 15°

BAHCORedskaberEAN: 7314151057190
Pris fra 46 krtil 80 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 34 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bahco 1952M-8, 8 mm, Krom, Stål, Krom, Mat, 15° og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 46 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BAHCO Ringgaffelnøgle 8 mm, 1952m-8
46 kr
Til butik
BAHCO Ringgaffelnøgle 8 mm, 1952m-8 billede

Produktinformation

Bahco 1952M-8 ringgaffelnøgle

Produktspecifikationer

Mærke: BAHCO
Kategori: Vaerktoej
Artikel nr.: 1952M-8
EAN: 7314151057190
Varenr.: 2948375
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ringgaffelnøgle 1952M 8 mm
-38%51,34 kr
Før 82,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ringgaffelnøgle 1952M 8 mm billede

Produktinformation

Ring-gaffelnøgle i metriske mål. Standarder: ISO 691, ISO 7738, ISO 3318, ISO 1711-1 og DIN 3113. Materiale: Højtlegeret stål. Slankt hoved og gaffelvinkel på 15 °. Ring med indv. 12kt. Dynamic Drive profil, sikrer deformering af bolte og møtrikker. Rin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Skruenøgler
EAN: 7314151057190
Varenr.: 286960
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bahco ringgaffelnøgle 8 mm
57 kr
Til butik
Bahco ringgaffelnøgle 8 mm billede

Produktinformation

Længde: 130 mm Slankt hoved og gaffelvinkel på 15 ° Ring med indvendig tolvkant. Dynamic Drive profil, sikrer deformering af bolte og møtrikker Ringende med 15 ° forkrøpning Matforkromet Standarder: ISO 691, ISO 7738, ISO 3318, ISO 1711-1 og DIN 3113 Mate...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Ringgaffel nøgler
EAN: 7314151057190
Varenr.: 229584
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco 1952M-8, 8 mm, Krom, Stål, Krom, Mat, 15°
58,3 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Bahco Ringgaffelnøgle 8 MM
80 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco 1952M-8, 8 mm, Krom, Stål, Krom, Mat, 15° koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco 1952M-8, 8 mm, Krom, Stål, Krom, Mat, 15° koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK46 kr85 krKøb
2Globaltools.dk51,34 kr51,34 krKøb
3Elvvs.dk57 kr57 krKøb
4CS MEGASTORE DK58,3 kr97,3 krKøb
5Specialbutikken80 kr80 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bahco 1952M-8, 8 mm, Krom, Stål, Krom, Mat, 15°

PriceData har fulgt prisen på Bahco 1952M-8, 8 mm, Krom, Stål, Krom, Mat, 15° i 147 dage. Laveste pris i perioden er 44 kr (registreret d. 13. februar 2026), højeste er 46 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 45 kr.

Den nuværende pris på 46 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Bahco 1952M-8, 8 mm, Krom, Stål, Krom, Mat, 15°. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Bahco 1952M-8, 8 mm, Krom, Stål, Krom, Mat, 15° de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 202646 kr2 kr (5%)
13. feb. 202644 kr1 kr (2%)
6. jan. 202645 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret