Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesmøbel sæt med spejl 3 stk Sort eg 60 x 38.5 x 45 cm

BoligcenterBadeværelsesmøbelsætEAN: 8721288874825
Pris fra 1.499 krtil 1.565,85 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 66,85 kr (4% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Badeværelsesmøbel sæt med spejl 3 stk Sort eg 60 x 38.5 x 45 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1499 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Badeværelsesmøbel sæt med spejl 3 stk Sort eg 60 x 38.5 x 45 cm
-38%1.499 kr
Før 2.407 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt med spejl 3 stk Sort eg 60 x 38.5 x 45 cm billede

Produktinformation

Dette moderne badeværelsesspejl sæt giver dit indendørs rum et stilfuldt løft. Det er lavet til at passe til mange stilarter, perfekt til badeværelser med rene og minimale looks. Med sit flade spejl er det lige til grooming, dekoration eller arkitektoniske formål og giver et klart billede til de daglige opgaver. Uanset om du bor i en lejlighed eller et større hus, betyder det strømlinede design, at du ikke behøver at gå på kompromis med plads. Førsteklasses Materialer Lavet af konstrueret træ, er dette spejl sæt robust men let, og det kan holde til daglig brug samtidig med, at det ser godt ud med sin glatte finish. Det passer perfekt til moderne designs og holder længe, så vedligeholdelsen i fugtige omgivelser bliver minimal.Fladt Spejl Hoveddelen her er det flade spejl, der giver et klart billede uden forvrængning, perfekt til at gøre sig klar, dekorere og bringe lidt stil. Det enkle design passer ind i enhver moderne indretning.Vægmonteret Design Det sparer værdifuld gulvplads og åbner dit badeværelse op, mens det ser slankt ud. Super til trange steder, dette design giver nem adgang og fleksibiliteten, der er vigtig i mindre badeværelser.Nemme Montage Du skal bruge to personer og en skruetrækker til at følge klare instrukser. Dette sæt sørger for, at alt passer perfekt, så det er enkelt at sætte op, hvilket gør brugerne tilfredse.Nem Vedligeholdelse Følg de nemme plejeinstruktioner for at holde det i god stand over tid. Giv det blot et tørt klap regelmæssigt for at undgå slid og bevare den moderne charme. Farve: Sort egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 60 x 38.5 x 45 CM (L x B x H)Med planspejl spejlIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x vaskeskab1 x indbygget vask1 x spejlAntal varer: 3Forsamling krævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 32.4g
EAN: 8721288874825
Varenr.: 1701429
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Badeværelsesmøbel sæt med spejl 3 stk Sort eg 60 x 38.5 x 45 cm
-37%1.520 kr
Før 2.427 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt med spejl 3 stk Sort eg 60 x 38.5 x 45 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Størrelse: 60 x 38.5 x 45 cm
Vægt: 32.4g
EAN: 8721288874825
Varenr.: 1701429
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Badeværelsesmøbel sæt med spejl 3 stk Sort eg 60 x 38.5 x 45 cm
-37%1.520 kr
Før 2.427 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt med spejl 3 stk Sort eg 60 x 38.5 x 45 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Størrelse: 60 x 38.5 x 45 cm
Vægt: 32.4g
EAN: 8721288874825
Varenr.: 1701429
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesmøbel sæt med skuffe 3 pcs Sort eg Konstrueret træ
-17%1.565,85 kr
Før 1.895 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel sæt med spejl 3 stk Sort eg 60 x 38.5 x 45 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel sæt med spejl 3 stk Sort eg 60 x 38.5 x 45 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
2Livera DK1.520 kr1.589 krKøb
3Vivas DK1.520 kr1.589 krKøb
4DesignShoppen1.565,85 kr1.565,85 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesmøbel sæt med spejl 3 stk Sort eg 60 x 38.5 x 45 cm

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesmøbel sæt med spejl 3 stk Sort eg 60 x 38.5 x 45 cm i 142 dage. Laveste pris i perioden er 1.417,42 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 1.609 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.518 kr.

Den nuværende pris på 1.499 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Badeværelsesmøbel sæt med spejl 3 stk Sort eg 60 x 38.5 x 45 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Badeværelsesmøbel sæt med spejl 3 stk Sort eg 60 x 38.5 x 45 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20261.499 kr70 kr (4%)
25. apr. 20261.569 kr
20. apr. 20261.568,71 kr48,71 kr (3%)
19. apr. 20261.520 kr89 kr (6%)
18. apr. 20261.609 kr89 kr (6%)
17. apr. 20261.520 kr89 kr (6%)
16. apr. 20261.609 kr89 kr (6%)
1. apr. 20261.520 kr
30. mar. 20261.520,09 kr17,09 kr (1%)
29. mar. 20261.503 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret