Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesmøbel sæt med hylde 2 pcs Brun Massivt Mango Træ

BoligcenterBadeværelsesmøbelsætEAN: 8721158304988
Pris fra 2.199 krtil 3.099 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 900 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.052 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Badeværelsesmøbel sæt med hylde 2 pcs Brun Massivt Mango Træ og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2199 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Badeværelsesmøbel sæt med dør 2 stk Brun Massivt mangotræ
-23%2.199 kr
Før 2.874 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt med dør 2 stk Brun Massivt mangotræ billede

Produktinformation

Dette sæt træmøbler til badeværelset er både stilfuldt og praktisk. Dets rustikke vibe med sorte og brune nuancer giver det en trendy, men hyggelig følelse. Det bliver med sikkerhed et blikfang, der gør det nemt at finde og holde styr på dine badeværelsesting. Uanset om du vil tilføje lidt stil eller bare har brug for praktisk opbevaring, klarer dette sæt begge dele på en flot måde. Materialer: Lavet med slanke metalrammer, er dette badeværelsessæt bygget til at holde. Kombinationen af kvalitetsmaterialer og håndværk sikrer, at det kan klare hverdagens slid. Den rustikke finish tilføjer et strejf af klasse og fremhæver træets naturlige skønhed.Inkluderede komponenter: Sættet kommer med et badeværelsesskab til vasken og en ekstra enhed, begge med glatte dørlukninger. De lange metalhåndtag gør det let at få fat i tingene og giver et moderne look. Stærke metalben sikrer stabilitet til daglig brug.Funktioner / Design: Det bedste ved dette sæt er den generøse opbevaringsplads. Der er nem adgang til dine plejeprodukter. Den rektangulære form passer ind i alle badeværelser, store som små, og fremhæver dets praktiske side.Anbefalede anvendelser: Fantastisk til indendørs badeværelser, blander dette møbelsæt sig perfekt ind i hjem, der værdsætter stil og praktiskhed. Det fungerer for alle, uanset om du har brug for effektiv opbevaring eller ønsker at pifte dit badeværelse op.Pleje & vedligeholdelse: At holde disse møbler pæne er nemt. Bare tør dem af med en klud. Undgå hårde kemikalier for at bevare den flotte finish og sikre, at det holder længe. Farve: BrunMateriale: Massivt mangotræSamlede dimensioner: 55 x 35 x 60 CM (L x B x H)OpbevaringRammemateriale: MetalMed 3 døreIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x Badeværelsesvaskebænk1 x BadeværelsesskabAntal varer: 2

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 40.1g
EAN: 8721158304988
Varenr.: 1750871
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Badeværelsesmøbel sæt med dør 2 stk Brun Massivt mangotræ
-23%2.219 kr
Før 2.894 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt med dør 2 stk Brun Massivt mangotræ billede

Produktinformation

Dette sæt træmøbler til badeværelset er både stilfuldt og praktisk. Dets rustikke vibe med sorte og brune nuancer giver det en trendy, men hyggelig følelse. Det bliver med sikkerhed et blikfang, der gør det nemt at finde og holde styr på dine badeværelsesting. Uanset om du vil tilføje lidt stil eller bare har brug for praktisk opbevaring, klarer dette sæt begge dele på en flot måde. Materialer: Lavet med slanke metalrammer, er dette badeværelsessæt bygget til at holde. Kombinationen af kvalitetsmaterialer og håndværk sikrer, at det kan klare hverdagens slid. Den rustikke finish tilføjer et strejf af klasse og fremhæver træets naturlige skønhed.Inkluderede komponenter: Sættet kommer med et badeværelsesskab til vasken og en ekstra enhed, begge med glatte dørlukninger. De lange metalhåndtag gør det let at få fat i tingene og giver et moderne look. Stærke metalben sikrer stabilitet til daglig brug.Funktioner / Design: Det bedste ved dette sæt er den generøse opbevaringsplads. Der er nem adgang til dine plejeprodukter. Den rektangulære form passer ind i alle badeværelser, store som små, og fremhæver dets praktiske side.Anbefalede anvendelser: Fantastisk til indendørs badeværelser, blander dette møbelsæt sig perfekt ind i hjem, der værdsætter stil og praktiskhed. Det fungerer for alle, uanset om du har brug for effektiv opbevaring eller ønsker at pifte dit badeværelse op.Pleje & vedligeholdelse: At holde disse møbler pæne er nemt. Bare tør dem af med en klud. Undgå hårde kemikalier for at bevare den flotte finish og sikre, at det holder længe. Farve: BrunMateriale: Massivt mangotræSamlede dimensioner: 55 x 35 x 60 CM (L x B x H)OpbevaringRammemateriale: MetalMed 3 døreIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x Badeværelsesvaskebænk1 x BadeværelsesskabAntal varer: 2Forsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 40.1g
EAN: 8721158304988
Varenr.: 1750871
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Badeværelsesmøbel sæt med dør 2 stk Brun Massivt mangotræ
-23%2.219 kr
Før 2.894 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt med dør 2 stk Brun Massivt mangotræ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 40.1g
EAN: 8721158304988
Varenr.: 1750871
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesmøbel sæt med hylde 2 pcs Brun Massivt Mango Træ
-2%2.342 kr
Før 2.395 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Badeværelsesmøbel Sæt Med Dør 2 Dele Brun Massivt Mangotræ
3.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel sæt med hylde 2 pcs Brun Massivt Mango Træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel sæt med hylde 2 pcs Brun Massivt Mango Træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
2Livera DK2.219 kr2.288 krKøb
3Vivas DK2.219 kr2.288 krKøb
4DesignShoppen2.342 kr2.342 krKøb
5BoligRetning3.099 kr3.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesmøbel sæt med hylde 2 pcs Brun Massivt Mango Træ

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesmøbel sæt med hylde 2 pcs Brun Massivt Mango Træ i 141 dage. Laveste pris i perioden er 1.895 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 2.309 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.099 kr.

Den nuværende pris på 2.199 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Badeværelsesmøbel sæt med hylde 2 pcs Brun Massivt Mango Træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Badeværelsesmøbel sæt med hylde 2 pcs Brun Massivt Mango Træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20262.199 kr110 kr (5%)
14. apr. 20262.309 kr189 kr (9%)
6. apr. 20262.120 kr2 kr (0%)
29. mar. 20262.122 kr
28. mar. 20262.122,12 kr186,88 kr (8%)
26. mar. 20262.309 kr191,17 kr (9%)
25. mar. 20262.117,83 kr24,31 kr (1%)
21. mar. 20262.093,52 kr208,48 kr (9%)
9. mar. 20262.302 kr7 kr (0%)
8. mar. 20262.309 kr7 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret