Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesmøbel sæt med spejl 3 stk Sort eg 60 x 38.5 x 45 cm

BoligcenterBadeværelsesmøbelsætEAN: 8721288874795
Pris fra 1.219 krtil 1.314 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 95 kr (7% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.209 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Badeværelsesmøbel sæt med spejl 3 stk Sort eg 60 x 38.5 x 45 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1219 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Badeværelsesmøbel sæt med spejl 3 stk Sort eg 60 x 38.5 x 45 cm
-39%1.219 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt med spejl 3 stk Sort eg 60 x 38.5 x 45 cm billede

Produktinformation

Dette trendy badeværelsesmøbel sæt kombinerer strømlinet design med smart funktionalitet, hvilket gør det ideelt til moderne hjem. Med sine rene linjer og enkelhed løfter det ethvert badeværelse, samtidig med at det er super nyttigt med sin vægmonterede opsætning. Det er designet til at gøre mest muligt ud af din plads og er perfekt for dem, der vil maksimere deres badeværelsesoplevelse, uanset om du bor alene eller med familien. Lavet af konstrueret træ og metal, blander det stil med praktisk brug, så du får et flot udseende og komfort. Konstrueret træramme Hovedmaterialet er konstrueret træ, som holder møblerne solide og pålidelige. Det er glat, holdbart og tåler daglig brug. Den naturlige finish giver et moderne præg, der får badeværelsessættet til at se flot og sammenhængende ud.Metal Accenter De metalkomponenter, der er brugt i designet, tilføjer et stilfuldt og stærkt touch. De er ikke kun til pynt - de giver også ekstra stabilitet og holdbarhed, hvilket kombinerer funktionalitet med et moderne look.Vægmonteret spejl Med en klar spejloverflade får du et godt billede, perfekt til alle dine groomingbehov. Det vægmonterede design holder det pænt og sparer plads.Vask og skab Sættet har et rummeligt vaskeskab, der tilbyder masser af opbevaringsplads, så dit badeværelse altid ser ryddeligt ud. Det rummer alt fra toiletartikler til håndklæder og giver dig en flot opsætning.Plejeinstruktioner For at holde sættet pænt skal du blot tørre det af med en fugtig klud og undgå hårde kemikalier. Regelmæssig vedligeholdelse hjælper med at forlænge dets levetid og holde det i god stand i mange år. Farve: Sort egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 60 x 38.5 x 45 CM (L x B x H)Rigelig opbevaringMed planspejl spejlIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x vaskeskab1 x indbygget vask<...

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 31.4g
EAN: 8721288874795
Varenr.: 1701935
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Badeværelsesmøbel sæt med spejl 3 stk Sort eg 60 x 38.5 x 45 cm
-39%1.239 kr
Før 2.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt med spejl 3 stk Sort eg 60 x 38.5 x 45 cm billede

Produktinformation

Dette trendy badeværelsesmøbel sæt kombinerer strømlinet design med smart funktionalitet, hvilket gør det ideelt til moderne hjem. Med sine rene linjer og enkelhed løfter det ethvert badeværelse, samtidig med at det er super nyttigt med sin vægmonterede opsætning. Det er designet til at gøre mest muligt ud af din plads og er perfekt for dem, der vil maksimere deres badeværelsesoplevelse, uanset om du bor alene eller med familien. Lavet af konstrueret træ og metal, blander det stil med praktisk brug, så du får et flot udseende og komfort. Konstrueret træramme Hovedmaterialet er konstrueret træ, som holder møblerne solide og pålidelige. Det er glat, holdbart og tåler daglig brug. Den naturlige finish giver et moderne præg, der får badeværelsessættet til at se flot og sammenhængende ud.Metal Accenter De metalkomponenter, der er brugt i designet, tilføjer et stilfuldt og stærkt touch. De er ikke kun til pynt - de giver også ekstra stabilitet og holdbarhed, hvilket kombinerer funktionalitet med et moderne look.Vægmonteret spejl Med en klar spejloverflade får du et godt billede, perfekt til alle dine groomingbehov. Det vægmonterede design holder det pænt og sparer plads.Vask og skab Sættet har et rummeligt vaskeskab, der tilbyder masser af opbevaringsplads, så dit badeværelse altid ser ryddeligt ud. Det rummer alt fra toiletartikler til håndklæder og giver dig en flot opsætning.Plejeinstruktioner For at holde sættet pænt skal du blot tørre det af med en fugtig klud og undgå hårde kemikalier. Regelmæssig vedligeholdelse hjælper med at forlænge dets levetid og holde det i god stand i mange år. Farve: Sort egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 60 x 38.5 x 45 CM (L x B x H)Rigelig opbevaringMed planspejl spejlIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x vaskeskab1 x indbygget vask1 x spejlAntal varer: 3Forsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Størrelse: 60 x 38.5 x 45 cm
Vægt: 31.4g
EAN: 8721288874795
Varenr.: 1701935
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Badeværelsesmøbel sæt med spejl 3 stk Sort eg 60 x 38.5 x 45 cm
-39%1.239 kr
Før 2.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt med spejl 3 stk Sort eg 60 x 38.5 x 45 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Størrelse: 60 x 38.5 x 45 cm
Vægt: 31.4g
EAN: 8721288874795
Varenr.: 1701935
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesmøbel sæt med skuffe 3 pcs Sort eg Konstrueret træ
1.314 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel sæt med spejl 3 stk Sort eg 60 x 38.5 x 45 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel sæt med spejl 3 stk Sort eg 60 x 38.5 x 45 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.219 kr1.219 krKøb
2Livera DK1.239 kr1.308 krKøb
3Vivas DK1.239 kr1.308 krKøb
4DesignShoppen1.314 kr1.314 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesmøbel sæt med spejl 3 stk Sort eg 60 x 38.5 x 45 cm

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesmøbel sæt med spejl 3 stk Sort eg 60 x 38.5 x 45 cm i 174 dage. Laveste pris i perioden er 1.122 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 1.609 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.276 kr.

Den nuværende pris på 1.219 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Badeværelsesmøbel sæt med spejl 3 stk Sort eg 60 x 38.5 x 45 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Badeværelsesmøbel sæt med spejl 3 stk Sort eg 60 x 38.5 x 45 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20261.219 kr95,17 kr (7%)
26. apr. 20261.314,17 kr3,83 kr (0%)
25. apr. 20261.318 kr
23. apr. 20261.318,46 kr290,54 kr (18%)
16. apr. 20261.609 kr339 kr (27%)
6. apr. 20261.270 kr3 kr (0%)
1. apr. 20261.273 kr
30. mar. 20261.272,7 kr18,7 kr (1%)
29. mar. 20261.254 kr
28. mar. 20261.254,11 kr354,89 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret