Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesmøbel Sæt 4 Dele Flerfarvet Solid Genvundet Træ

BoligcenterBadeværelsesmøbelsætEAN: 8721158305855
Pris fra 3.699 krtil 5.399 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.700 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Badeværelsesmøbel Sæt 4 Dele Flerfarvet Solid Genvundet Træ og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3699 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Badeværelsesmøbel sæt 4 stk Flerfarvet Solid genvundet træ
-33%3.699 kr
Før 5.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt 4 stk Flerfarvet Solid genvundet træ billede

Produktinformation

Dette træ-badeværelsesmøbel sæt kombinerer rustik charme med praktisk, så du får et fedt badeværelse. Det har en rektangulær form, der passer perfekt til moderne stilarter, samtidig med at det giver en varm, naturlig følelse. Det er ideelt til at maksimere pladsen og organisere stilfuldt - perfekt til dem, der elsker et strejf af rustik flair sammen med funktionel opbevaring. Sættet består af forskellige skabe, så det passer til badeværelser i alle størrelser og giver et ryddeligt sted til toaletting, håndklæder og andre vigtige ting. Uanset om du har en klassisk eller moderne opsætning, tilføjer det et ekstra visuelt appeal og holder tingene pæne og elegante. Materialer: Lavet af stærke materialer, hvor rammen og benene er i solid metal, hvilket sikrer stabilitet og pålidelighed. Den glatte finish ser super flot ud og passer til alle slags stilarter. At bruge holdbare materialer giver ikke bare et poleret look, men hjælper også med at modstå daglig slitage.Inkluderede Komponenter: Dette møbel sæt leveres med en blanding af skabe: et stort og et lille badeværelsesskab samt nogle vægmonterede muligheder. Disse stykker er alsidige til opbevaring, mens de holder gulvet frit. Hver del arbejder sammen for at give en række opbevaringsløsninger til dine badeværelsesting.Funktioner / Design: De vægmonterede skabe skiller sig virkelig ud. Ved at sætte dem direkte på væggen sparer du plads på gulvet og gør det hele mere ryddeligt og lettere at rengøre. De er perfekte til at opbevare håndklæder, toilettilbehør eller rengøringsmidler, så alt forbliver organiseret uden rod.Anbefalede Anvendelser: Dette sæt passer til alle former for badeværelser. Dets fleksible stil passer ind i både rustikke og moderne omgivelser, så det sikrer, at det passer til forskellige temaer. Det er en super løsning til hjem, udlejning eller gæsteværelser og opfylder alle dine opbevaringsbehov.Vedligeholdelse: At passe ...

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 84.5g
EAN: 8721158305855
Varenr.: 1752555
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Badeværelsesmøbel sæt 4 stk Flerfarvet Solid genvundet træ
-33%3.719 kr
Før 5.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt 4 stk Flerfarvet Solid genvundet træ billede

Produktinformation

Dette træ-badeværelsesmøbel sæt kombinerer rustik charme med praktisk, så du får et fedt badeværelse. Det har en rektangulær form, der passer perfekt til moderne stilarter, samtidig med at det giver en varm, naturlig følelse. Det er ideelt til at maksimere pladsen og organisere stilfuldt - perfekt til dem, der elsker et strejf af rustik flair sammen med funktionel opbevaring. Sættet består af forskellige skabe, så det passer til badeværelser i alle størrelser og giver et ryddeligt sted til toaletting, håndklæder og andre vigtige ting. Uanset om du har en klassisk eller moderne opsætning, tilføjer det et ekstra visuelt appeal og holder tingene pæne og elegante. Materialer: Lavet af stærke materialer, hvor rammen og benene er i solid metal, hvilket sikrer stabilitet og pålidelighed. Den glatte finish ser super flot ud og passer til alle slags stilarter. At bruge holdbare materialer giver ikke bare et poleret look, men hjælper også med at modstå daglig slitage.Inkluderede Komponenter: Dette møbel sæt leveres med en blanding af skabe: et stort og et lille badeværelsesskab samt nogle vægmonterede muligheder. Disse stykker er alsidige til opbevaring, mens de holder gulvet frit. Hver del arbejder sammen for at give en række opbevaringsløsninger til dine badeværelsesting.Funktioner / Design: De vægmonterede skabe skiller sig virkelig ud. Ved at sætte dem direkte på væggen sparer du plads på gulvet og gør det hele mere ryddeligt og lettere at rengøre. De er perfekte til at opbevare håndklæder, toilettilbehør eller rengøringsmidler, så alt forbliver organiseret uden rod.Anbefalede Anvendelser: Dette sæt passer til alle former for badeværelser. Dets fleksible stil passer ind i både rustikke og moderne omgivelser, så det sikrer, at det passer til forskellige temaer. Det er en super løsning til hjem, udlejning eller gæsteværelser og opfylder alle dine opbevaringsbehov.Vedligeholdelse: At passe på dette sæt er let; en hurtig tørre med en tør klud holder det flot. Denne enkle rutine sikrer, at dit møbel forbliver lige så attraktivt som da det først blev sat op, og kan modstå de daglige udfordringer i badeværelset. Farve: FlerfarvetMateriale: Solid genvundet træSamlede dimensioner: 55 x 35 x 60 CM (L x B x H)OpbevaringRammemateriale: MetalMed 5 døreIndendørs / udendørs: Kun indendørsAntal varer: 4Forsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 84.5g
EAN: 8721158305855
Varenr.: 1752555
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Badeværelsesmøbel sæt 4 stk Flerfarvet Solid genvundet træ
-33%3.719 kr
Før 5.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt 4 stk Flerfarvet Solid genvundet træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 84.5g
EAN: 8721158305855
Varenr.: 1752555
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesmøbel sæt 4 pcs Flerfarvet Solid genvundet træ
-20%4.060 kr
Før 5.095 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Badeværelsesmøbel Sæt 4 Dele Flerfarvet Solid Genvundet Træ
5.399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel Sæt 4 Dele Flerfarvet Solid Genvundet Træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel Sæt 4 Dele Flerfarvet Solid Genvundet Træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK3.699 kr3.699 krKøb
2Livera DK3.719 kr3.788 krKøb
3Vivas DK3.719 kr3.788 krKøb
4DesignShoppen4.060 kr4.060 krKøb
5BoligRetning5.399 kr5.399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesmøbel Sæt 4 Dele Flerfarvet Solid Genvundet Træ

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesmøbel Sæt 4 Dele Flerfarvet Solid Genvundet Træ i 142 dage. Laveste pris i perioden er 3.699 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 4.409 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.090 kr.

Den nuværende pris på 3.699 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Badeværelsesmøbel Sæt 4 Dele Flerfarvet Solid Genvundet Træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Badeværelsesmøbel Sæt 4 Dele Flerfarvet Solid Genvundet Træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20263.699 kr361 kr (9%)
25. apr. 20264.060 kr
20. apr. 20264.059,77 kr129,77 kr (3%)
19. apr. 20263.930 kr479 kr (11%)
18. apr. 20264.409 kr479 kr (12%)
17. apr. 20263.930 kr479 kr (11%)
16. apr. 20264.409 kr479 kr (12%)
6. apr. 20263.930 kr4 kr (0%)
29. mar. 20263.934 kr
28. mar. 20263.933,93 kr475,07 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret