Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesmøbel Sæt 4 Dele Flerfarvet Solid Genvundet Træ

BoligcenterBadeværelsesmøbelsætEAN: 8721158305817
Pris fra 3.599 krtil 5.199 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.600 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Badeværelsesmøbel Sæt 4 Dele Flerfarvet Solid Genvundet Træ og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3599 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Badeværelsesmøbel sæt 4 stk Flerfarvet Solid genvundet træ
-35%3.599 kr
Før 5.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt 4 stk Flerfarvet Solid genvundet træ billede

Produktinformation

Dette træ badeværelsesmøbel sæt tilføjer en naturlig rustik charme og moderne vibe til dit badeværelse. Det er lavet til dem, der elsker det rå look—den rektangulære form giver et simpelt og effektivt design, der passer ind i både traditionel og moderne indretning. Kombinationen af træfarver og slanke metal detaljer skaber en varm, hyggelig atmosfære, så det bliver et dejligt sted at slappe af. Robuste Materialer: Dette møbel sæt er lavet af træ for en varm følelse og metal for styrke og holdbarhed. Materialerne er perfekte til dagligt brug og passer godt ind i forskellige badeværelsesindretninger.Komplette Komponenter: Dette sæt har et stort badeværelsesskab, et lille badeværelsesskab, et stort vægmonteret skab og et lille vægmonteret skab. Hver del er smart designet for masser af opbevaring til toiletartikler og holder tingene organiseret.Funktionelle Egenskaber: Designet til ekstra opbevaring, de lukkede døre og stanghåndtag bidrager til det enkle, minimalistiske look. Firkantede metalben giver stabil støtte, og de vægmonterede dele er perfekte til små badeværelser.Alsidige Anvendelser: Ideel til moderne badeværelser, der skal have stilfuld opbevaring, passer dette sæt nemt ind i forskellige indretningstile. Dets trendy urbane design gør det til et hit i hjemmet, hoteller og gæsteværelser, da det tilføjer funktionel elegance uanset hvor det sættes.Pasning og Vedligeholdelse: At holde det flot er nemt—bare tør det af med en tør klud en gang imellem for at bevare træets naturlige skønhed. Husk at holde det tørt, så det forbliver lige så flot som den dag du fik det i mange år fremover. Farve: FlerfarvetMateriale: Solid genvundet træSamlede dimensioner: 55 x 35 x 60 CM (L x B x H)OpbevaringRammemateriale: MetalMed 5 døreIndendørs / udendørs: Kun indendørsAntal varer: 4Forsamling krævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 86.6g
EAN: 8721158305817
Varenr.: 1752503
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Badeværelsesmøbel sæt 4 stk Flerfarvet Solid genvundet træ
-34%3.619 kr
Før 5.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt 4 stk Flerfarvet Solid genvundet træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 86.6g
EAN: 8721158305817
Varenr.: 1752503
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Badeværelsesmøbel sæt 4 stk Flerfarvet Solid genvundet træ
-34%3.619 kr
Før 5.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt 4 stk Flerfarvet Solid genvundet træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 86.6g
EAN: 8721158305817
Varenr.: 1752503
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesmøbel sæt 4 pcs Flerfarvet Solid genvundet træ
-23%3.905 kr
Før 5.095 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Badeværelsesmøbel Sæt 4 Dele Flerfarvet Solid Genvundet Træ
5.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel Sæt 4 Dele Flerfarvet Solid Genvundet Træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel Sæt 4 Dele Flerfarvet Solid Genvundet Træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK3.599 kr3.599 krKøb
2Livera DK3.619 kr3.688 krKøb
3Vivas DK3.619 kr3.688 krKøb
4DesignShoppen3.905 kr3.905 krKøb
5BoligRetning5.199 kr5.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesmøbel Sæt 4 Dele Flerfarvet Solid Genvundet Træ

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesmøbel Sæt 4 Dele Flerfarvet Solid Genvundet Træ i 164 dage. Laveste pris i perioden er 3.599 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 4.409 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.074 kr.

Den nuværende pris på 3.599 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Badeværelsesmøbel Sæt 4 Dele Flerfarvet Solid Genvundet Træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Badeværelsesmøbel Sæt 4 Dele Flerfarvet Solid Genvundet Træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20263.599 kr303,47 kr (8%)
30. apr. 20263.902,47 kr50,53 kr (1%)
19. apr. 20263.953 kr456 kr (10%)
18. apr. 20264.409 kr456,48 kr (12%)
17. apr. 20263.952,52 kr456,48 kr (10%)
16. apr. 20264.409 kr456,48 kr (12%)
10. apr. 20263.952,52 kr32,52 kr (1%)
6. apr. 20263.920 kr2 kr (0%)
29. mar. 20263.918 kr
28. mar. 20263.918,2 kr490,8 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret