Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesmøbel Sæt 4 Dele Flerfarvet Solid Genvundet Træ

BoligcenterBadeværelsesmøbelsætEAN: 8721158305831
Pris fra 3.599 krtil 5.149 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.550 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Badeværelsesmøbel Sæt 4 Dele Flerfarvet Solid Genvundet Træ og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3599 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Badeværelsesmøbel sæt 4 stk Flerfarvet Solid genvundet træ
-35%3.599 kr
Før 5.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt 4 stk Flerfarvet Solid genvundet træ billede

Produktinformation

Det her badmøbelsæt er den perfekte blanding af rustik charme og praktisk anvendelighed, med en naturlig skønhed, der virkelig skiller sig ud. Det træede design skaber en varm atmosfære og gør det både flot og brugbart i hverdagen, uanset om du har et moderne eller klassisk badeværelse. Førsteklasses Materialer: Lavet af kvalitets træ, er dette sæt bygget til at holde og har et klassisk look. Metalrammerne og håndtagene giver ikke bare ekstra styrke men også et elegant touch, der passer til det rustikke træ og holder sig pænt i mange år.Masser af Opbevaring: Med et vaskeskab, et fritstående skab og både store og små vægmonterede skabe er der rigeligt med plads til dine ting. Hver del har rum, der er perfekte til at gemme toiletting, badeudstyr eller håndklæder og holde dit badeværelse pænt og ordentligt.Smart Metal Håndtag: Hvert skab har enkle metalhåndtag, der passer perfekt til det moderne udtryk i sættet. De er nemme at gribe fat i, så det er en leg at åbne og lukke dem, samtidig med at den rustikke følelse bevares.Pladsbesparende Design: De vægmonterede skabe giver dig funktionalitet uden at tage for meget plads; ved at montere dem på væggen får du mere gulvplads, hvilket gør dit badeværelse mere rummeligt og lettere at rengøre.Nemmere Vedligeholdelse: At holde dette sæt flot kræver ikke meget; giv blot overfladerne et hurtigt svip med en tør klud. Det holder det pænt og bevarer charmen over tid. Farve: FlerfarvetMateriale: Solid genvundet træSamlede dimensioner: 55 x 35 x 60 CM (L x B x H)OpbevaringRammemateriale: MetalMed 5 døreIndendørs / udendørs: Kun indendørsAntal varer: 4Forsamling krævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 86.05g
EAN: 8721158305831
Varenr.: 1752531
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Badeværelsesmøbel sæt 4 stk Flerfarvet Solid genvundet træ
-34%3.619 kr
Før 5.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt 4 stk Flerfarvet Solid genvundet træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 86.05g
EAN: 8721158305831
Varenr.: 1752531
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Badeværelsesmøbel sæt 4 stk Flerfarvet Solid genvundet træ
-34%3.619 kr
Før 5.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt 4 stk Flerfarvet Solid genvundet træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 86.05g
EAN: 8721158305831
Varenr.: 1752531
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesmøbel sæt 4 pcs Flerfarvet Solid genvundet træ
-19%3.864 kr
Før 4.795 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Badeværelsesmøbel Sæt 4 Dele Flerfarvet Solid Genvundet Træ
5.149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel Sæt 4 Dele Flerfarvet Solid Genvundet Træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel Sæt 4 Dele Flerfarvet Solid Genvundet Træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK3.599 kr3.599 krKøb
2Livera DK3.619 kr3.688 krKøb
3Vivas DK3.619 kr3.688 krKøb
4DesignShoppen3.864 kr3.864 krKøb
5BoligRetning5.149 kr5.149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesmøbel Sæt 4 Dele Flerfarvet Solid Genvundet Træ

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesmøbel Sæt 4 Dele Flerfarvet Solid Genvundet Træ i 142 dage. Laveste pris i perioden er 3.599 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 4.409 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.010 kr.

Den nuværende pris på 3.599 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Badeværelsesmøbel Sæt 4 Dele Flerfarvet Solid Genvundet Træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Badeværelsesmøbel Sæt 4 Dele Flerfarvet Solid Genvundet Træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20263.599 kr131 kr (4%)
19. apr. 20263.730 kr449 kr (11%)
18. apr. 20264.179 kr449 kr (12%)
17. apr. 20263.730 kr449 kr (11%)
16. apr. 20264.179 kr449 kr (12%)
6. apr. 20263.730 kr5 kr (0%)
29. mar. 20263.735 kr
28. mar. 20263.735,16 kr673,84 kr (15%)
26. mar. 20264.409 kr210,52 kr (5%)
25. mar. 20264.198,48 kr160,16 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret