Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesskabsunder med hylde Artisan Egetræ 91 x 35 x 60 cm

BoligcenterBadeværelsesbordeEAN: 8721158972774
Pris fra 599 krtil 619 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (3% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Badeværelsesskabsunder med hylde Artisan Egetræ 91 x 35 x 60 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 599 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vaskeskab Artisan Egetræ 91 x 35 x 60 cm Konstrueret træ
-16%599 kr
Før 715 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vaskeskab Artisan Egetræ 91 x 35 x 60 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Det rustikke vaskeskab giver dit badeværelse et fedt touch med sin skønne blanding af naturlig charme og funktionalitet. Dets kompakte, rektangulære form passer perfekt ind og kombinerer et godt udseende med praktisk anvendelse. Skabets dejlige rustikke vibe rammer lige præcist balancen mellem robusthed og stil, hvilket gør det til et klart fokuspunkt i enhver indretning. Solidt Træ Vaskeskabet er lavet af stærkt træ, så det holder godt, selv i fugtige områder. Materialet tilføjer til skabets rustikke vibe med smukke åretegninger, der bringer varme til dit badeværelse.Flush Dør Design Døre med flush design giver skabet et elegant look, perfekt til et minimalistisk badeværelse. Dørene holder lyden nede og skjuler masser af opbevaringsplads, ideelt til toiletrapporter og rengøringsmidler.Alsidig Brug Vaskeskabet er perfekt til at gemme ting i forskellige opsætninger. Det fungerer godt i små rum eller tilføjer lidt flair til større badeværelser og passer ind i mange layout, mens det er både praktisk og stilfuldt.Nem Samling Det er super nemt at samle - ingen ekstra værktøjer kræves, bare to personer til at hjælpe. Med klare instruktioner går det hurtigt og glat.Let Pleje Hold skabet friskt ved bare at tørre det af med en fugtig klud. Det kræver ikke meget vedligeholdelse for at holde dit badeværelsemøbel flot, ligesom da du fik det installeret. Farve: Artisan egetræMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 91 x 35 x 60 CM (L x B x H)Vægt: 21.2 kgMed 2 døreIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x vaskeskabAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesskabe
Vægt: 22.7g
EAN: 8721158972774
Varenr.: 1631980
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Vaskeskab Artisan Egetræ 91 x 35 x 60 cm Konstrueret træ
-16%619 kr
Før 735 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vaskeskab Artisan Egetræ 91 x 35 x 60 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesskabe
Størrelse: 91 x 35 x 60 cm
Vægt: 22.7g
EAN: 8721158972774
Varenr.: 1631980
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vaskeskab Artisan Egetræ 91 x 35 x 60 cm Konstrueret træ
-16%619 kr
Før 735 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vaskeskab Artisan Egetræ 91 x 35 x 60 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesskabe
Størrelse: 91 x 35 x 60 cm
Vægt: 22.7g
EAN: 8721158972774
Varenr.: 1631980
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesskabsunder med hylde Artisan Egetræ 91 x 35 x 60 cm
-1%619 kr
Før 627,77 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesskabsunder med hylde Artisan Egetræ 91 x 35 x 60 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesskabsunder med hylde Artisan Egetræ 91 x 35 x 60 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK599 kr599 krKøb
2Livera DK619 kr688 krKøb
3Vivas DK619 kr688 krKøb
4DesignShoppen619 kr619 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesskabsunder med hylde Artisan Egetræ 91 x 35 x 60 cm

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesskabsunder med hylde Artisan Egetræ 91 x 35 x 60 cm i 126 dage. Laveste pris i perioden er 539 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 609 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 570 kr.

Den nuværende pris på 599 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Badeværelsesskabsunder med hylde Artisan Egetræ 91 x 35 x 60 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Badeværelsesskabsunder med hylde Artisan Egetræ 91 x 35 x 60 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026599 kr10 kr (2%)
5. maj 2026609 kr30 kr (5%)
15. feb. 2026579 kr17 kr (3%)
14. feb. 2026562 kr17 kr (3%)
13. feb. 2026579 kr21 kr (4%)
10. feb. 2026558 kr
7. feb. 2026558,06 kr20,94 kr (4%)
6. feb. 2026579 kr24 kr (4%)
4. feb. 2026555 kr16 kr (3%)
3. feb. 2026539 kr40 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret