Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesskabsunder Brun 38 x 33,5 x 58 cm Konstrueret træ

BoligcenterBadeværelsesbordeEAN: 8721158450500
Pris fra 490 krtil 520 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (6% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 488 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Badeværelsesskabsunder Brun 38 x 33,5 x 58 cm Konstrueret træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 490 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesskabsunder Brun 38 x 33,5 x 58 cm Konstrueret træ
-29%490 kr
Før 695 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesskabsunder Brun 38 x 33,5 x 58 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette moderne badeværelse håndvaskskab blander stil og funktionalitet, perfekt til at opdatere dit badeværelse. Den slanke sorte finish og teksturerede design udstråler elegance, samtidig med at det tilbyder nødvendig opbevaring. Ideelt til moderne hjem,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Badeværelsesborde
EAN: 8721158450500
Varenr.: 9882848493897
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Badeværelsesskab med hylde Brun og sort 38 x 33,5 x 58 cm
-38%499 kr
Før 807 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesskab med hylde Brun og sort 38 x 33,5 x 58 cm billede

Produktinformation

Dette badeværelsesmøbel sæt handler om at blande stil og praktisk, lavet til voksne der gerne vil give deres badeværelser en moderne make-over. Kvalitetsmaterialerne ser ikke bare gode ud, men er også bygget til at holde, og finder den perfekte balance mellem skønhed og hverdag. Stilfuldt Design: Den moderne stil i dette sæt opgraderer enhver badeværelsesindretning og passer fint til forskellige stilarter.Holdbarhed: Lavet af robuste materialer, kan alt i dette sæt klare hverdagens slid og stadig se godt ud.Pladsbesparende: Dette kompakte sæt giver masser af opbevaringsplads uden at tage for meget plads, perfekt til små eller gæstebadeværelser.Nem Montering: Hvert sæt kommer med klare instruktioner, så det er super nemt at samle, så du kan nyde dit nye badeværelsesmøbel på ingen tid.Alsidig Brug: Ideelt til både hjem og erhverv, dette sæt er perfekt til alle, og giver stilfulde løsninger overalt. Farve: Brun og sortMateriale: Massivt mangotræSamlede dimensioner: 38 x 33.5 x 58 CM (L x B x H)Vægt: 10.45 kgOpbevaringMed hyldeMed 1 hængslet dør dørIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x BadeværelsesskabAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesskabe
Vægt: 11.95g
EAN: 8721158450500
Varenr.: 1633324
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Badeværelsesskab med hylde Brun og sort 38 x 33,5 x 58 cm
-37%520 kr
Før 827 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesskab med hylde Brun og sort 38 x 33,5 x 58 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesskabe
Størrelse: 38 x 33.5 x 58 cm
Vægt: 11.95g
EAN: 8721158450500
Varenr.: 1633324
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Badeværelsesskab med hylde Brun og sort 38 x 33,5 x 58 cm
-37%520 kr
Før 827 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesskabsunder Brun 38 x 33,5 x 58 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesskabsunder Brun 38 x 33,5 x 58 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1DesignShoppen490 kr490 krKøb
2Boligcenter DK499 kr499 krKøb
3Livera DK520 kr589 krKøb
4Vivas DK520 kr589 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesskabsunder Brun 38 x 33,5 x 58 cm Konstrueret træ

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesskabsunder Brun 38 x 33,5 x 58 cm Konstrueret træ i 141 dage. Laveste pris i perioden er 459,81 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 649 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 523 kr.

Den nuværende pris på 490 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Badeværelsesskabsunder Brun 38 x 33,5 x 58 cm Konstrueret træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Badeværelsesskabsunder Brun 38 x 33,5 x 58 cm Konstrueret træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026490 kr9 kr (2%)
25. maj 2026499 kr9 kr (2%)
23. maj 2026490 kr9 kr (2%)
22. maj 2026499 kr9 kr (2%)
19. apr. 2026490 kr159 kr (24%)
18. apr. 2026649 kr159 kr (32%)
17. apr. 2026490 kr159 kr (24%)
16. apr. 2026649 kr159 kr (32%)
6. apr. 2026490 kr2 kr (0%)
28. mar. 2026488 kr161 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret