Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesskabsunder Valnød 38 x 33,5 x 58 cm Konstrueret træ

BoligcenterBadeværelsesbordeEAN: 8721158451224
Pris fra 470 krtil 500 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (6% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Badeværelsesskabsunder Valnød 38 x 33,5 x 58 cm Konstrueret træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 470 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesskabsunder Valnød 38 x 33,5 x 58 cm Konstrueret træ
470 kr
Til butik
Badeværelsesskabsunder Valnød 38 x 33,5 x 58 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette moderne badeværelse håndvaskskab blander stil og funktionalitet, perfekt til at opdatere dit badeværelse. Den slanke sorte finish og teksturerede design udstråler elegance, samtidig med at det tilbyder nødvendig opbevaring. Ideelt til moderne hjem,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Badeværelsesborde
EAN: 8721158451224
Varenr.: 9992222114121
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Badeværelsesskab med hylde Brun og sort 38 x 33,5 x 58 cm
-38%479 kr
Før 777 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesskab med hylde Brun og sort 38 x 33,5 x 58 cm billede

Produktinformation

Dette badeværelsesmøbel sæt handler om at blande stil og praktisk, lavet til voksne der gerne vil give deres badeværelser en moderne make-over. Kvalitetsmaterialerne ser ikke bare gode ud, men er også bygget til at holde, og finder den perfekte balance mellem skønhed og hverdag. Stilfuldt Design: Den moderne stil i dette sæt opgraderer enhver badeværelsesindretning og passer fint til forskellige stilarter.Holdbarhed: Lavet af robuste materialer, kan alt i dette sæt klare hverdagens slid og stadig se godt ud.Pladsbesparende: Dette kompakte sæt giver masser af opbevaringsplads uden at tage for meget plads, perfekt til små eller gæstebadeværelser.Nem Montering: Hvert sæt kommer med klare instruktioner, så det er super nemt at samle, så du kan nyde dit nye badeværelsesmøbel på ingen tid.Alsidig Brug: Ideelt til både hjem og erhverv, dette sæt er perfekt til alle, og giver stilfulde løsninger overalt. Farve: Brun og sortMateriale: Massivt mangotræSamlede dimensioner: 38 x 33.5 x 58 CM (L x B x H)Vægt: 10.05 kgOpbevaringMed hyldeMed 1 hængslet dør dørIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x BadeværelsesskabAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesskabe
Vægt: 11.6g
EAN: 8721158451224
Varenr.: 1633354
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Badeværelsesskab med hylde Brun og sort 38 x 33,5 x 58 cm
-37%500 kr
Før 797 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesskab med hylde Brun og sort 38 x 33,5 x 58 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesskabe
Størrelse: 38 x 33.5 x 58 cm
Vægt: 11.6g
EAN: 8721158451224
Varenr.: 1633354
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Badeværelsesskab med hylde Brun og sort 38 x 33,5 x 58 cm
-37%500 kr
Før 797 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesskabsunder Valnød 38 x 33,5 x 58 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesskabsunder Valnød 38 x 33,5 x 58 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1DesignShoppen470 kr470 krKøb
2Boligcenter DK479 kr479 krKøb
3Livera DK500 kr569 krKøb
4Vivas DK500 kr569 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesskabsunder Valnød 38 x 33,5 x 58 cm Konstrueret træ

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesskabsunder Valnød 38 x 33,5 x 58 cm Konstrueret træ i 142 dage. Laveste pris i perioden er 442,78 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 619 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 503 kr.

Den nuværende pris på 470 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Badeværelsesskabsunder Valnød 38 x 33,5 x 58 cm Konstrueret træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Badeværelsesskabsunder Valnød 38 x 33,5 x 58 cm Konstrueret træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026470 kr9 kr (2%)
25. maj 2026479 kr9 kr (2%)
23. maj 2026470 kr9 kr (2%)
22. maj 2026479 kr9 kr (2%)
19. apr. 2026470 kr149 kr (24%)
18. apr. 2026619 kr149 kr (32%)
17. apr. 2026470 kr149 kr (24%)
16. apr. 2026619 kr149 kr (32%)
28. mar. 2026470 kr149 kr (24%)
26. mar. 2026619 kr149 kr (32%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret