Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesvaskeskab med hylde Gammelt træ 80 x 30 x 60 cm

BoligcenterBadeværelsesbordeEAN: 8721158789860
Pris fra 409 krtil 430 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 21 kr (5% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 396 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Badeværelsesvaskeskab med hylde Gammelt træ 80 x 30 x 60 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 409 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Badeværelsesvaskeskab med hylde Gammelt træ 80 x 30 x 60 cm
-35%409 kr
Før 628 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesvaskeskab med hylde Gammelt træ 80 x 30 x 60 cm billede

Produktinformation

Den rektangulære badeværelsesvask med opbevaring er et smart og praktisk valg til dit badeværelse, som kombinerer stil og funktion. Denne vægmonterede enhed har et moderne præg og gør det nemt at gemme dine toiletartikler og andre nødvendigheder bag elegante døre. Perfekt til dem, der kan lide et rent look, holder den dit badeværelse ryddeligt og organiseret. Robust ramme: Lavet af konstrueret træ, denne vask er både holdbar og pålidelig. Den glatte overflade og moderne design tilføjer elegance, mens den holder sig pæn i fugtige badeværelser.Stylish sorte ben: Vasken står på solide stålben med en mat finish. De ser ikke kun godt ud, men giver også ekstra stabilitet og er designet til at sidde tæt mod væggen, hvilket gør dem sikre til daglig brug og nemme at rengøre under.Praktiske døre: De hængslede døre er lette at åbne og lukke. Den glatte funktion beskytter dine ting, og du slipper for at bekymre dig om at smække dem.God opbevaring: Indersiderne har hylder, der gør det nemt at organisere. Det er let at tage fat i dine toiletartikler eller rengøringsprodukter, hvilket gør din daglige rutine meget lettere.Let vedligeholdelse: Saml den efter instruktionerne for det bedste resultat. En hurtig aftørring med en tør klud holder den pæn, men undgå skrappe rengøringsmidler. Minimal vedligeholdelse holder dit skab pænt længe efter opsætning. Farve: Gammelt træMateriale: Konstrueret træSlutte: MatSamlede dimensioner: 80 x 30 x 60 CM (L x B x H)Vægt: 16.3 kgMed 2 hylderMed 2 døreIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x Badeværelses vaskeskabAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesskabe
Vægt: 17.75g
EAN: 8721158789860
Varenr.: 1581016
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Badeværelsesvaskeskab med hylde Gammelt træ 80 x 30 x 60 cm
-34%430 kr
Før 648 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesvaskeskab med hylde Gammelt træ 80 x 30 x 60 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesskabe
Størrelse: 80 x 30 x 60 cm
Vægt: 17.75g
EAN: 8721158789860
Varenr.: 1581016
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Badeværelsesvaskeskab med hylde Gammelt træ 80 x 30 x 60 cm
-34%430 kr
Før 648 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesvaskeskab med hylde Gammelt træ 80 x 30 x 60 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesskabe
Størrelse: 80 x 30 x 60 cm
Vægt: 17.75g
EAN: 8721158789860
Varenr.: 1581016
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesskabsunder med dør Gammelt træ 80 x 30 x 60 cm
-16%430 kr
Før 509 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesvaskeskab med hylde Gammelt træ 80 x 30 x 60 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesvaskeskab med hylde Gammelt træ 80 x 30 x 60 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK409 kr409 krKøb
2Livera DK430 kr499 krKøb
3Vivas DK430 kr499 krKøb
4DesignShoppen430 kr430 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesvaskeskab med hylde Gammelt træ 80 x 30 x 60 cm

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesvaskeskab med hylde Gammelt træ 80 x 30 x 60 cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 396 kr (registreret d. 4. marts 2026), højeste er 509 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 449 kr.

Den nuværende pris på 409 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Badeværelsesvaskeskab med hylde Gammelt træ 80 x 30 x 60 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Badeværelsesvaskeskab med hylde Gammelt træ 80 x 30 x 60 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026409 kr21 kr (5%)
25. apr. 2026430 kr
20. apr. 2026430,43 kr
19. apr. 2026430 kr79 kr (16%)
18. apr. 2026509 kr79 kr (18%)
17. apr. 2026430 kr79 kr (16%)
16. apr. 2026509 kr79 kr (18%)
6. apr. 2026430 kr1,86 kr (0%)
3. apr. 2026431,86 kr1,86 kr (0%)
1. apr. 2026430 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret