Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesmøbel Sæt 4 Dele Flerfarvet Solid Genvundet Træ

BoligcenterBadeværelsesmøbelsætEAN: 8721158305770
Pris fra 3.499 krtil 4.999 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.500 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Badeværelsesmøbel Sæt 4 Dele Flerfarvet Solid Genvundet Træ og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3499 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Badeværelsesmøbel sæt 4 stk Flerfarvet Solid genvundet træ
-35%3.499 kr
Før 5.374 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt 4 stk Flerfarvet Solid genvundet træ billede

Produktinformation

Dette sæt af badeværelsesmøbler i træ er en fed tilføjelse til dit hjem, som gør dit badeværelse mere funktionelt og stilfuldt. Med sin rustikke charme og varme farver passer det perfekt med de metaldele, hvilket giver en skøn blanding af moderne og naturligt. Det ser fantastisk ud og er super praktisk, hvilket skaber et afslappende rum til din daglige rutine. Kvalitetsmaterialer: Dette badeværelsesmøbel har en solid metalramme, der holder i lang tid. Den sorte ramme og ben giver et klassisk look, mens de brune døre tilføjer varme. Alt er omhyggeligt udvalgt for at sikre holdbarhed og forbedre dit badeværelses udseende.Funktionelle komponenter: Sættet inkluderer et vaskeskab, et badeværelsesskab og vægmonterede skabe, der maksimerer opbevaringspladsen med flush døre og stanghåndtag for et slankt, moderne look. Metalhåndtagene og benene er stilfulde og solide til daglig brug, selv i travle husstande.Effektive funktioner: Med stærke firkantede ben og mulighed for at være vægmonteret, handler dette sæt om effektivitet. Det er designet til at spare plads og give støtte, perfekt til moderne, minimalistiske badeværelser. Dets rektangulære form passer ind i ethvert hjørne og tilføjer stabilitet.Alsidige anvendelser: Fantastisk til at organisere badeartikler og toiletprodukter, dette sæt er fleksibelt nok til at passe ind i enhver badeværelsesopsætning. Dets robuste struktur fungerer godt med både minimalistiske og rustikke looks, så du har mange muligheder for dekoration.Let vedligeholdelse: At passe på dette møbel er nemt; tør det bare af med en tør klud for at holde det pænt. Dets holdbare design kræver lav vedligeholdelse, så du kan nyde et pænt og indbydende badeværelse året rundt. Farve: FlerfarvetMateriale: Solid genvundet træSamlede dimensioner: 55 x 35 x 60 CM (L x B x H)OpbevaringRammemateriale: MetalMed 5 døre

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 79.8g
EAN: 8721158305770
Varenr.: 1752457
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Badeværelsesmøbel sæt 4 stk Flerfarvet Solid genvundet træ
-35%3.519 kr
Før 5.394 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt 4 stk Flerfarvet Solid genvundet træ billede

Produktinformation

Dette sæt af badeværelsesmøbler i træ er en fed tilføjelse til dit hjem, som gør dit badeværelse mere funktionelt og stilfuldt. Med sin rustikke charme og varme farver passer det perfekt med de metaldele, hvilket giver en skøn blanding af moderne og naturligt. Det ser fantastisk ud og er super praktisk, hvilket skaber et afslappende rum til din daglige rutine. Kvalitetsmaterialer: Dette badeværelsesmøbel har en solid metalramme, der holder i lang tid. Den sorte ramme og ben giver et klassisk look, mens de brune døre tilføjer varme. Alt er omhyggeligt udvalgt for at sikre holdbarhed og forbedre dit badeværelses udseende.Funktionelle komponenter: Sættet inkluderer et vaskeskab, et badeværelsesskab og vægmonterede skabe, der maksimerer opbevaringspladsen med flush døre og stanghåndtag for et slankt, moderne look. Metalhåndtagene og benene er stilfulde og solide til daglig brug, selv i travle husstande.Effektive funktioner: Med stærke firkantede ben og mulighed for at være vægmonteret, handler dette sæt om effektivitet. Det er designet til at spare plads og give støtte, perfekt til moderne, minimalistiske badeværelser. Dets rektangulære form passer ind i ethvert hjørne og tilføjer stabilitet.Alsidige anvendelser: Fantastisk til at organisere badeartikler og toiletprodukter, dette sæt er fleksibelt nok til at passe ind i enhver badeværelsesopsætning. Dets robuste struktur fungerer godt med både minimalistiske og rustikke looks, så du har mange muligheder for dekoration.Let vedligeholdelse: At passe på dette møbel er nemt; tør det bare af med en tør klud for at holde det pænt. Dets holdbare design kræver lav vedligeholdelse, så du kan nyde et pænt og indbydende badeværelse året rundt. Farve: FlerfarvetMateriale: Solid genvundet træSamlede dimensioner: 55 x 35 x 60 CM (L x B x H)OpbevaringRammemateriale: MetalMed 5 døreIndendørs / udendørs: Kun indendørsAntal varer: 4Forsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 79.8g
EAN: 8721158305770
Varenr.: 1752457
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Badeværelsesmøbel sæt 4 stk Flerfarvet Solid genvundet træ
-35%3.519 kr
Før 5.394 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt 4 stk Flerfarvet Solid genvundet træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 79.8g
EAN: 8721158305770
Varenr.: 1752457
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesmøbel sæt 4 pcs Flerfarvet Solid genvundet træ
-22%3.759 kr
Før 4.795 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Badeværelsesmøbel Sæt 4 Dele Flerfarvet Solid Genvundet Træ
4.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel Sæt 4 Dele Flerfarvet Solid Genvundet Træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel Sæt 4 Dele Flerfarvet Solid Genvundet Træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK3.499 kr3.499 krKøb
2Livera DK3.519 kr3.588 krKøb
3Vivas DK3.519 kr3.588 krKøb
4DesignShoppen3.759 kr3.759 krKøb
5BoligRetning4.999 kr4.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesmøbel Sæt 4 Dele Flerfarvet Solid Genvundet Træ

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesmøbel Sæt 4 Dele Flerfarvet Solid Genvundet Træ i 143 dage. Laveste pris i perioden er 3.499 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 4.309 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.962 kr.

Den nuværende pris på 3.499 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Badeværelsesmøbel Sæt 4 Dele Flerfarvet Solid Genvundet Træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Badeværelsesmøbel Sæt 4 Dele Flerfarvet Solid Genvundet Træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20263.499 kr260,47 kr (7%)
30. apr. 20263.759,47 kr19,47 kr (1%)
19. apr. 20263.740 kr449 kr (11%)
18. apr. 20264.189 kr449 kr (12%)
17. apr. 20263.740 kr449 kr (11%)
16. apr. 20264.189 kr449 kr (12%)
6. apr. 20263.740 kr3 kr (0%)
29. mar. 20263.737 kr
28. mar. 20263.736,59 kr572,41 kr (13%)
26. mar. 20264.309 kr209,19 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret