Gå til hovedindhold

Ideal Standard & Børma Børma Ceraflex svingtud 320 mm. 3/4´´ omløber. Krom

Ideal Standard & BørmaSanitetEAN: 3800019295513
Pris fra 309 krtil 321 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 12 kr (4% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 296 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Børma Ceraflex svingtud 320 mm. 3/4´´ omløber. Krom og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 309 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Børma Ceraflex tud, 320 mm, krom
309 kr
Til butik
Børma Ceraflex tud, 320 mm, krom billede

Produktinformation

Flot og stilren kartud til dit armatur Stil, enkelthed og besparelser beskriver Børmas armaturlinje Ceraflex. En armaturlinje designet til at supplere ethvert badeværelse og køkken. Armaturerne har fokus på samspillet mellem innovative teknologier, desig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Badekar & spabade
Farve: chrome
Størrelse: 320mm
EAN: 3800019295513
Varenr.: 727112834
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Børma Ceraflex svingtud 320 mm. 3/4´´ omløber. Krom
309 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Børma Ceraflex tud, 320 mm, krom
319 kr
Til butik
Børma Ceraflex tud, 320 mm, krom billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Badekarret
Farve: chrome
Størrelse: 320mm
EAN: 3800019295513
Varenr.: 727112834
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Børma Ceraflex tud, 320 mm, krom
319 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Brma B960352AA - Svingtud 320 mm
321 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Børma Ceraflex svingtud 320 mm. 3/4´´ omløber. Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Børma Ceraflex svingtud 320 mm. 3/4´´ omløber. Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS309 kr309 krKøb
2Elvvs.dk309 kr309 krKøb
3BilligVVS DK319 kr319 krKøb
4CompletVVS319 kr319 krKøb
5WATTOO.DK321 kr321 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Børma Ceraflex svingtud 320 mm. 3/4´´ omløber. Krom

PriceData har fulgt prisen på Børma Ceraflex svingtud 320 mm. 3/4´´ omløber. Krom i 182 dage. Laveste pris i perioden er 252 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 319 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 296 kr.

Den nuværende pris på 309 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Børma Ceraflex svingtud 320 mm. 3/4´´ omløber. Krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Børma Ceraflex svingtud 320 mm. 3/4´´ omløber. Krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026309 kr11 kr (4%)
26. maj 2026298 kr12 kr (4%)
25. maj 2026310 kr9 kr (3%)
24. maj 2026319 kr21 kr (7%)
17. maj 2026298 kr12 kr (4%)
16. maj 2026310 kr12 kr (4%)
12. maj 2026298 kr12 kr (4%)
11. maj 2026310 kr14 kr (5%)
18. apr. 2026296 kr14 kr (5%)
17. apr. 2026310 kr14 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret