Gå til hovedindhold

T1A Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Yoga G5 - i5-10300U, 16 GB, 512 GB, WWAN, Windows 11 Pro (RENOVERET)

T1ABærbare computereEAN: 5711603080584
Pris fra 4.279 krtil 5.323 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.044 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.999 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Yoga G5 - i5-10300U, 16 GB, 512 GB, WWAN, Windows 11 Pro (RENOVERET) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4279 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo X1 Yoga G5 i5-10300U 16GB 512GB WWAN Windows 11 Pro
4.279 kr
Til butik
Lenovo X1 Yoga G5 i5-10300U 16GB 512GB WWAN Windows 11 Pro billede

Produktinformation

Lenovo X1 Yoga G5 i5-10300U Oplev en ny standard inden for bærbare computere med Lenovo X1 Yoga G5. Denne alsidige 2-i-1 bærbare computer er udstyret med en kraftfuld Intel Core i5-10300U processor, der sikrer, at du nemt kan håndtere selv de mest krævend...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: T1A
Kategori: Bærbare Computere
EAN: 5711603080584
Varenr.: 105783
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo X1 Yoga G5 i5-10300U 16GB 512GB WWAN Windows 11 Pro
4.630 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
T1A Lenovo X1 Yoga G5 i5-10300U 16 GB 512 GB WWAN W11P
4.974 kr
Til butik
T1A Lenovo X1 Yoga G5 i5-10300U 16 GB 512 GB WWAN W11P billede

Produktinformation

T1A Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 5 Refurbished. Produkttype: Ultraportabel, Formfaktor: Clamshell. Processorfamilie: Intel® Core™ i5, Processormodel: i5-10310U, Processorhastighed: 1,7 GHz. Skærmdiagonal: 35,6 cm (14), HD-type: Full HD, Skærmopløsning: 1920 x 1080 pixels, Touchscreen. Intern hukommelse: 16 GB, Intern hukommelsestype: LPDDR3-SDRAM. Samlet lagerkapacitet: 512 GB, Lagringsmedie: SSD. Installeret operativsystem: Windows 11 Pro. Produktfarve: Grå, Ultraportabel clamshell Grå, Intel® Core™ i5 i5-10310U 1,7 GHz Processorkerner: 4, Touchscreen 35,6 cm (14) Full HD 1920 x 1080 pixels IPS LED-baggrundsbelysning 16:9, 16 GB LPDDR3-SDRAM 2133 MHz, 512 GB SSD, Intel® UHD Graphics, Wi-Fi 6 (802.11ax) Bluetooth, Lithium-polymer (LiPo), Windows 11 Pro, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: T1A
Kategori: Tablets
EAN: 5711603080584
Varenr.: D38302
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Yoga G5 - i5-10300U, 16 GB, 512 GB, WWAN, Windows 11 Pro (RENOVERET)
5.299 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Yoga G5 - i5-10300U, 16 GB, 512 GB, WWAN, Windows 11 Pro (RENOVERET)
5.319 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Refurbished ThinkPad X1 Yoga Gen 5 - 14" Touch | Core i5 | 16GB | 512GB | T1A Grade
5.323 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Yoga G5 - i5-10300U, 16 GB, 512 GB, WWAN, Windows 11 Pro (RENOVERET) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Yoga G5 - i5-10300U, 16 GB, 512 GB, WWAN, Windows 11 Pro (RENOVERET) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop4.279 kr4.279 krKøb
2CompuMail DK4.630 kr4.630 krKøb
3Teknikproffset DK4.974 kr5.033 krKøb
4Boligcenter DK5.299 kr5.299 krKøb
5Vivas DK5.319 kr5.388 krKøb
6Proshop DK5.323 kr5.323 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Yoga G5 - i5-10300U, 16 GB, 512 GB, WWAN, Windows 11 Pro (RENOVERET)

PriceData har fulgt prisen på Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Yoga G5 - i5-10300U, 16 GB, 512 GB, WWAN, Windows 11 Pro (RENOVERET) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 2.999 kr (registreret d. 14. april 2026), højeste er 4.630 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.070 kr.

Den nuværende pris på 4.279 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Yoga G5 - i5-10300U, 16 GB, 512 GB, WWAN, Windows 11 Pro (RENOVERET). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Bærbar Lenovo ThinkPad X1 Yoga G5 - i5-10300U, 16 GB, 512 GB, WWAN, Windows 11 Pro (RENOVERET) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20264.279 kr280 kr (7%)
23. maj 20263.999 kr280 kr (7%)
20. maj 20264.279 kr351 kr (8%)
18. maj 20264.630 kr351 kr (8%)
16. maj 20264.279 kr351 kr (8%)
15. maj 20264.630 kr351 kr (8%)
1. maj 20264.279 kr580 kr (16%)
18. apr. 20263.699 kr700 kr (23%)
14. apr. 20262.999 kr700 kr (19%)
17. jan. 20263.699 kr200 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret